تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

معرفی جدیدترین ذخیره ساز hpe در سال 2024

Facebook
Twitter
LinkedIn
جدیدترین ذخیره ساز hpe

HPE Storage نوآوری هایی را برای مرکز داده مدرن معرفی می کند

در کنفرانس HPE Discover امسال، شرکت Hewlett Packard از جدیدترین راه‌حل‌های ذخیره‌سازی خود که برای رسیدگی به نیازهای سازمان‌های مبتنی بر داده‌های امروزی طراحی شده‌اند، رونمایی کرد. با رشد نمایی داده‌ها و نیازهای برنامه‌های کاربردی در حال تحول، مشتریان به زیرساخت‌هایی نیاز دارند که بتوانند به سادگی و با هزینه مقرون به صرفه مقیاس شوند و در عین حال عملکرد بالا را ارائه دهند. هدف مجموعه جدیدترین ذخیره ساز hpe این است که این کار را از طریق معماری‌های جدید تمام فلش و ترکیب‌پذیر، و همچنین مدیریت داده‌های پیشرفته و قابلیت‌های اتوماسیون مبتنی بر هوش مصنوعی انجام دهد.

مشاهده انواع استوریج – Storage در فروشگاه اینترنتی سبد آی تی

جدیدترین ذخیره ساز hpe مقرون به صرفه تر و مقیاس پذیرتر می شود

HPE پلتفرم تمام فلش جدید Nimble Storage dHCI را معرفی کرد که به طور خاص برای زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی، موارد استفاده از راه دور و شعبه‌ها، و سایر حجم‌های کاری حساس به عملکرد که نیاز به ذخیره‌سازی غیرمتمرکز نزدیک به محل ایجاد و مصرف داده‌ها دارند، مهندسی شده است. dHCI با استفاده از سادگی زیرساخت های بیش همگرا (HCI)، عملکرد تمام فلاش را با مدولار بودن مقیاس در یک ردپای فشرده 2U ترکیب می کند. مشتریان می‌توانند با مقیاس‌بندی خطی IOPS، پهنای باند و ظرفیت، به ظرفیت‌های چند پتابایتی شروع کنند و به‌طور بدون اختلال گسترش دهند. این باعث می‌شود که زیرساخت‌های تمام فلش برای برنامه‌های با رشد بیش از حد و پروژه‌های کم‌هزینه‌تر از آرایه‌های ذخیره‌سازی یکپارچه سنتی حجیم و گران‌قیمت قابل دسترس‌تر باشند.

برای محیط‌های سازمانی بزرگ‌تر که نیاز به مقیاس و حفاظت از سرمایه‌گذاری بیشتر دارند، HPE از مجموعه جدید پرتفوی پریمرای تمام فلش رونمایی کرد. Primera با ارائه خدمات ذخیره‌سازی فلش نرم‌افزاری کاملاً توزیع‌شده، از معماری کنترل‌کننده خوشه‌ای فعال-فعال و بلوک‌های ساختمانی مقیاس‌پذیر برای ارائه حداکثر ۴۸ پتابایت ظرفیت فلش خام در یک فضای نام جهانی استفاده می‌کند. Primera با طراحی «استقلال درون خودمختاری» خود که در دسترس بودن بالا را حتی در طول تعمیر و نگهداری یا ارتقاء برنامه ریزی شده تضمین می کند، 99.9999% در دسترس بودن را برای پایگاه های داده حیاتی ماموریت و بارهای کاری محاسباتی با کارایی بالا ارائه می دهد. طراحی ذخیره‌سازی «همیشه سبز» آن همچنین امکان مهاجرت بدون اختلال به فناوری‌های فلش متراکم‌تر و حافظه کلاس ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند تا به صورت پویا راندمان ذخیره‌سازی را در طول عمر 10 سال یا بیشتر به حداکثر برسانند.

در جدیدترین ذخیره ساز hpe زیرساخت های قابل ترکیب، عملیات فناوری اطلاعات را ساده می کند

برای اینکه مزایای چابکی ترکیب‌پذیری حتی پایین‌تر از پشته باشد، HPE Synergy با ماژول‌های ذخیره‌سازی قابل ترکیب جدید به‌روزرسانی شد. Synergy Composable Storage به مدیران این امکان را می‌دهد تا منابع ذخیره‌سازی تعریف‌شده سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را جمع‌آوری کنند و ظرفیت و عملکرد را دقیقاً در صورت نیاز از طریق فراهم‌سازی با نقطه و کلیک ساده تخصیص دهند. این باعث بهبود سرعت و کارایی عملیات می شود.

جدیدترین ذخیره ساز hpe

معماری ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر «بلوک‌ها و فایل‌ها»، سرویس‌های ذخیره‌سازی تعریف‌شده فایل و شی، بلوک و نرم‌افزار را در سراسر فلش، دیسک و قابلیت‌های حفاظت از داده در یک پلتفرم مقیاس‌پذیر واحد می‌کند. با قرار دادن خودکار داده ها توسط نرم افزار CSI، Synergy Composable Storage تضمین می کند که داده ها در مقرون به صرفه ترین سطح بر اساس استفاده بدون ایجاد اختلال در برنامه ها قرار می گیرند.

مدیریت داده هوشمندتر می شود

همانطور که کسب و کارها به تحول دیجیتال ادامه می دهند، ایمن سازی و استخراج بینش از حجم عظیمی از داده های ساختاریافته و بدون ساختار آنها ضروری می شود. برای ساده سازی تجزیه و تحلیل داده ها، حفاظت و حاکمیت، HPE از ابزارهای مدیریتی جدید مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد. به عنوان مثال، ActiveIQ Unified Analytics از یادگیری ماشینی برای ارائه یک نمای شیشه ای تک شیشه ای در محیط های زیرساخت چند فروشنده ترکیبی استفاده می کند. دارایی‌ها را به‌طور خودکار کشف می‌کند، روند ظرفیت را تجسم می‌کند، خرابی‌ها را پیش‌بینی می‌کند و توصیه‌های بهینه‌سازی را ارائه می‌دهد – همه بدون نیاز به هیچ برنامه‌نویسی از سوی مدیران.

برای محافظت از دارایی های دیجیتال، HPE مجموعه راه حل های ذخیره سازی ثانویه خود را گسترش داد. کتابخانه جدید HPE StoreEver MSL Tape اکنون دارای سرعت خواندن/نوشتن تا 400 مگابایت بر ثانیه در کنار پشتیبانی از سیستم فایل LTFS برای دسترسی آسان تر به آرشیو نوار بدون نرم افزار تخصصی است. و برای ذخیره سازی طولانی مدت سرد، HPE از Cintrifuge پرده برداری کرد – یک پلتفرم ذخیره سازی اشیاء تعریف شده توسط نرم افزار که ثابت شده است با استفاده از نوارهای درجه صنعتی، رسانه WORM و اشیاء داده غیرقابل تغییر، یکپارچگی داده را برای 30+ سال حتی بدون برق تضمین می کند.

خرید جدیدترین ذخیره ساز hpe

آخرین پیشرفت‌های ذخیره‌سازی HPE، سادگی، کارایی و بینش را از طریق سرویس‌های داده مدرن تمام فلش، قابل ترکیب و نرم‌افزاری ارائه می‌دهد. با پشتوانه یک مشاوره جامع، پیاده سازی و تجربه پشتیبانی، مشتریان می توانند از طراحی زیرساخت بهینه شده برای به دست آوردن حداکثر ارزش از حیاتی ترین دارایی های داده خود چه در امروز و چه در آینده ای نامطمئن، مطمئن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید