تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

StorOne فضای ذخیره سازی سازگار با Optane را منتشر می‌کند

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | Sabadit | انتشار فضای ابری سازگار با Optane توسط Storeone

StorOne در حال ترکیب فناوری ذخیره سازی تعریف شده توسط نرم افزار با سرورهای Intel ، Optane و فناوری های ذخیره سازی فلش QLC است.

StorOne، یک شرکت متخصص در محصولات ذخیره سازی تعریف شده توسط نرم افزار (SDS)، از طریق مشارکت با اینتل وارد صنعت سخت افزار شده است تا شتاب عملکرد قابل توجه ذخیره سازی را فراهم کند. Array.next ترکیبی از سخت افزار سرور ، SSD های چهار سطح سلول QLC) SSD)و Intel Optane است.

حافظه QLC به این معنی است که چهار بیت در هر سلول، متراکم ترین سلولهای SSD را نگه می دارد. سرانجام، Optane حافظه پنهان حافظه پرسرعت اینتل برای SSD ها است. تقریباً سرعت آن DRAM است اما قابلیت ذخیره سازی SSD ها دارد و بین حافظه اصلی و حافظه فلش قرار دارد.

جورج کراپ، مدیر ارشد بازاریابی StorOne ، نرم افزار شرکت خود را “ادغام ذخیره سازی به درستی انجام شده” می نامد. نرم افزار ما می تواند از سخت افزار هرکسی استفاده کند. “

کراپ می گوید بسیاری از سیستم های نرم افزاری ذخیره سازی پرونده به دهه 1990 برمی گردد که همه چیز هارد دیسک بود. نرم افزار StorOne از ابتدا نوشته شده است تا به کارایی SSD و پورتهای سریعتر برای عملکرد بیشتر در هر درایو بپردازد.

“ما الگوریتم های ذخیره سازی را دوباره اختراع کردیم. بسیاری از آنها دو دهه پیش نوشته شده اند. یک صد گیگ فضا به ما بده ، ما آن را پر می کنیم. “

شرکت ها به IOPS خود افتخار می کنند ، اما Crum ادعا می کند رقبا به دلیل داشتن نرم افزارهای قدیمی ، 20٪ IOPS بالقوه را از درایو خارج می کنند.

StorOne ادعا می کند IOPS  85 درصد شهم بالقوه را از سیستم های ذخیره سازی را به خود اختصاص می دهد. این Array.next’s pitch است؛ عملکرد بیشتر از آرایه های ذخیره سازی موجود را دارا می باشد.

سخت افزار کمتری مورد نیاز است

جعبه Array.next از چهار درایو Optane و حداکثر هشت SSD اینتل تشکیل شده است که ظرفیت آن از 23TB تا 736TB متغیر است. QLC نسبتاً جدید در بازار وجود دارد و به اندازه فن آوری های فلش قدیمی اثبات نشده است و همچنین دارای محدودیت نوشتاری بسیار کمتری است. Array.next این کار را با در نظر گرفتن Optane به عنوان اولین خط ذخیره سازی انجام می دهد ، بنابراین داده ها به جای نوشتن برای فلش ابتدا ، برای Optane می نویسند.

هنگامی که ظرفیت Optane پر می شود، به نوشتن در حافظه فلش می پردازد، و QCL به خوبی نوشتارهای توالی بزرگ را کنترل می کند. “ما به دلیل نحوه نوشتن برای آن ، انتظار 10 برابر بیشتری  [از QLC] داریم. اکثر موارد نوشتن یک بار انجام می شود و پس از آن به سختی به روزرسانی می شود بنابراین ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است به WORM نزدیک شویم.(یکبار بنویسم، چندبار بخوانیم)” کراپم می گوید.

مشتری اصلی Array.next مشتریان دارای پایگاه داده هستند که به عملکرد بیشتری نیاز دارد. رایج ترین راه حل این است که سخت افزار سرور بیشتری به این مشکل بپردازید اما Crump می گوید با Array.next’s 1M IOPS و 10Gbit پهنای باند ، به سرورهای بیشتری نیازی نیست.

وی درباره یک مشتری ، یک مغازه Microsoft SQL Server ، که برای خرید دو سرور دیگر برای حل مشکلات عملکرد آماده می شود ، گفت. آنها نه تنها نیاز به خرید سخت افزار جدید داشتند بلکه برای صدور مجوز شرکت مایکروسافت داشتند نیز باید هزینه قابل توجهی پردا خت می کردند. با Array.next مشتری عملکرد بسیار بیشتری از سخت افزار قبلی خود کسب کرد. در پایان مشتری 80000 دلار در زمینه سخت افزار و صدور مجوز صرفه جویی کرد.

StorOne یک صفحه فروش آنلاین دارد که در آن هر کسی می تواند پیکربندی مورد نظر یا نیاز خود را انتخاب کند ، از سخت افزار و نرم افزار شروع می کند و سپس جزئیات موجود بودن و ظرفیت را دریافت می کند. اکثر شرکت های فناوری اطلاعات شما را مجبور می کنند برای نوشتن پیشنهاد ثبت نام کنید اما  در StorOne نیز به این کار نیست.

مشتریان می توانند به تنهایی نرم افزار SDS را خریداری کرده یا از سرورهای HP Enterprise ، Dell و Supermicro یا Intel Server بر روی سرورهای خود نصب کنند.

اینتل به دلیل سخت افزار سرور زیاد شناخته شده نیست اما آن را ارائه می دهد. کراپ از داشتن آن خوشحال است.

Array.next هم اکنون از طریق StorOne یا فروشندگان در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید