تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

/ /

کابل شبکه چندحالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 1m

پارت نامبر : QK732A

برند :

پرداخت آنلاین امن

ارسال سریع

ضمانت بازگشت کالا

پشتیبان پاسخگو

فروشنده :

دریافت قیمت: ۹۱۶۹۱۶۶۴-۰۲۱

کالاهای مشابه

توضیحات

معرفی کابل شبکه چندحالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 1m – QK732A

کابل شبکه HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m – QK732A یک کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قابل اعتماد است که برای ارائه عملکرد استثنایی در مرکز داده و محیط های سازمانی طراحی شده است. این کابل با ویژگی ها و مشخصات پیشرفته خود راه حلی قابل اعتماد و کارآمد برای انتقال اطلاعات با سرعت بالا ارائه می دهد.

کابل QK732A با کانکتورهای LC (Lucent Connector) در دو انتها ساخته شده است که به دلیل فرم کوچک و قابلیت های چگالی بالا به طور گسترده در شبکه های فیبر نوری استفاده می شود. این کانکتورها اتصال ایمن و قابل اعتماد را تضمین می کنند و خطر از دست دادن سیگنال یا تداخل را به حداقل می رساند.

 

  • برای مشاهده دیگر کابل های شبکه کلیک کنید >>>> کابل شبکه

 

این کابل از فیبر OM4 چند حالته پشتیبانی می کند که به طور خاص برای پشتیبانی از انتقال داده با سرعت بالا در فواصل کوتاه طراحی شده است. فیبر OM4 با پهنای باند بهینه‌شده و تضعیف کم خود، نرخ انتقال داده‌های سریع‌تر و دسترسی گسترده‌تری را نسبت به نسل‌های قبلی کابل‌های فیبر نوری امکان‌پذیر می‌کند. این باعث می شود کابل شبکه QK732A برای برنامه های کاربردی که به پهنای باند بالا نیاز دارند، مانند مراکز داده، شبکه های ذخیره سازی (SAN) و شبکه های محلی (LAN) ایده آل باشد.

کابل شبکه چندحالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 1m - QK732A

کابل QK732A دارای طول 1 متر است که آن را برای اتصالات از راه دور در یک مرکز داده یا بین دستگاه های شبکه در مجاورت نزدیک مناسب می کند. اندازه جمع و جور آن امکان نصب و مدیریت آسان، کاهش شلوغی کابل و بهبود مدیریت کلی کابل در زیرساخت شبکه را فراهم می کند.

ویژگی های کابل شبکه چندحالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 1m – QK732A

یکی از ویژگی های کلیدی کابل QK732A انعطاف پذیری آن است. فناوری پریمیر فلکس به کار رفته در این کابل عملکرد خمشی عالی را تضمین می کند و امکان مسیریابی و نصب آسان در فضاهای تنگ یا اطراف گوشه ها را فراهم می کند. این انعطاف پذیری نه تنها مدیریت کابل را ساده می کند، بلکه خطر از دست دادن یا تخریب سیگنال به دلیل خم شدن یا پیچش کابل را نیز به حداقل می رساند.

علاوه بر این، کابل QK732A برای مطابقت با بالاترین استانداردهای صنعت برای عملکرد و قابلیت اطمینان طراحی شده است. این به طور کامل با استانداردهای صنعتی برای فیبر نوری چند حالته، از جمله TIA/EIA-492AAAE و ISO/IEC 11801 مطابقت دارد و از سازگاری با طیف گسترده ای از تجهیزات و زیرساخت های فیبر نوری اطمینان حاصل می کند.

 

 

کابل QK732A علاوه بر ویژگی های فنی، ساختاری بادوام و مستحکم را نیز ارائه می دهد. این با مواد با کیفیت بالا ساخته شده است و برای مقاومت در برابر شرایط محیطی سخت طراحی شده است و آن را برای نصب در محیط داخلی و خارجی مناسب می کند. ساختار مستحکم کابل عملکرد طولانی مدت و مقاومت در برابر عوامل خارجی مانند تغییرات دما، رطوبت و استرس فیزیکی را تضمین می کند.

خرید کابل شبکه چندحالته QK732A

به طور کلی، کابل فیبر 1 متری چند حالته OM4 2 HP Premier Flex LC/LC (QK732A) یک کابل فیبر نوری قابل اعتماد و با کارایی بالا است که عملکرد و انعطاف پذیری عالی را برای مراکز داده و برنامه های کاربردی سازمانی ارائه می دهد. ویژگی‌ها و مشخصات پیشرفته آن، آن را به انتخابی ایده‌آل برای انتقال داده‌های پرسرعت تبدیل می‌کند و اتصال مطمئن و کارآمد را در زیرساخت شبکه تضمین می‌کند.

چه در حال راه اندازی یک مرکز داده جدید یا ارتقاء زیرساخت شبکه موجود خود باشید، کابل QK732A راه حلی مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای نیازهای اتصال فیبر نوری شما ارائه می دهد. این کابل با عملکرد استثنایی، دوام و انعطاف پذیری خود، بالاترین سطح کارایی و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای محیط های شبکه پر تقاضای امروزی را ارائه می دهد.

سبد آی‌ تی تجربه‌ای از خرید امن ، تجربه‌ای جذاب از جست و جو در محصولات متنوع را با سبد ای‌ تی احساس کنید . ما همواره سعی در ارائه و فروش محصولات الکترونیکی با ضمانت اصالت و کیفیت را داشته‌ایم .کیفیت بالا ، تنوع کالاها و ضمانت اصالت باعث شده تا بتوانیم یکی از محبوب ترین‌ها در بین مشتریان عزیز خود باشیم . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این فروشگاه اینترنتی بر روی ” محصولات  ” کلیک کنید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این مجموعه به صفحه درباره ما مراجعه کنید. لازم به ذکر است برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل شبکه چندحالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید