تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

/ /

کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m

پارت نامبر : QK735A

برند :

پرداخت آنلاین امن

ارسال سریع

ضمانت بازگشت کالا

پشتیبان پاسخگو

فروشنده :

دریافت قیمت: ۹۱۶۹۱۶۶۴-۰۲۱

مشخصات فنی

نام برند

مدل

کد محصول

اندازه

توضیحات

معرفی کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m – QK735A

کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m – QK735A متری OM4 2 چند حالته HP Premier Flex LC/LC با کد محصول QK735A یک کابل فیبر نوری با کیفیت بالا است که عملکرد و قابلیت اطمینان عالی را ارائه می دهد. این به طور خاص برای مراکز داده و سایر محیط های با پهنای باند بالا طراحی شده است که در آن انتقال سریع و ایمن داده بسیار مهم است.

کابل های فیبر نوری به دلیل توانایی خود در انتقال داده ها با سرعت بسیار بالا در فواصل طولانی شناخته شده اند. کابل HP Premier Flex نیز از این قاعده مستثنی نیست. با رتبه بندی OM4 (Optical Multimode 4) از سرعت داده تا 100 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند. این آن را برای برنامه هایی که به انتقال سریع و بدون وقفه داده نیاز دارند، مانند محاسبات ابری، مجازی سازی و پخش ویدئو با کیفیت بالا، ایده آل می کند.

 

 

این کابل دارای کانکتورهای LC (Lucent Connect) در هر دو طرف است. کانکتورهای LC به دلیل شکل کوچکی که دارند، به طور گسترده در مراکز داده استفاده می شوند که امکان نصب با تراکم بالا را فراهم می کند. کانکتورهای LC همچنین اتصال ایمن و قابل اعتماد را تضمین می کنند و خطر از دست دادن سیگنال یا قطع شدن را به حداقل می رساند.

کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m - QK735A

این کابل با اندازه گیری 15 متر طول، انعطاف پذیری زیادی را برای سناریوهای مختلف نصب فراهم می کند. چه نیاز به اتصال سرورها در یک رک یا بین رک های مختلف داشته باشید، طول 15 متر تطبیق پذیری و راحتی را ارائه می دهد. علاوه بر این، این کابل با طراحی کم مشخصات طراحی شده است که انعطاف پذیری و سهولت نصب آن را بیشتر می کند.

ویژگی های کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m – QK735A

یکی از ویژگی های قابل توجه کابل HP Premier Flex ساخت عالی آن است. این برای مقاومت در برابر شرایط سخت مراکز داده ساخته شده است و عملکرد طولانی مدت را تضمین می کند. این کابل با یک فیبر حساس به خم طراحی شده است که می تواند در برابر خم شدن و پیچش های محکم بدون افت کیفیت سیگنال مقاومت کند. این فناوری فیبر حساس به خم همچنین امکان مدیریت و مسیریابی کابل را آسان تر می کند و خطر آسیب یا قطع اتصال را کاهش می دهد.

 

 

علاوه بر این، کابل برای کاهش تضعیف سیگنال و بهبود عملکرد کلی طراحی شده است. از یک فیبر چند حالته با کیفیت بالا استفاده می کند که برای حداکثر انتقال سیگنال بهینه شده است. این حداقل از دست دادن سیگنال و اعوجاج را تضمین می کند و در نتیجه انتقال داده قابل اعتماد و کارآمد را به همراه دارد.

از نظر سازگاری، کابل HP Premier Flex برای کار یکپارچه با تجهیزات شبکه HP طراحی شده است. این به طور کامل با سوئیچ های HP، سرورها و سایر دستگاه های شبکه سازگار است و از یکپارچگی بدون دردسر در زیرساخت موجود شما اطمینان می دهد. این سازگاری همچنین به این معنی است که کابل توسط قابلیت اطمینان و پشتیبانی مشهور HP پشتیبانی می شود و آرامش خاطر را برای کاربران فراهم می کند.

خرید کابل شبکه چند حالته  QK735A

به طور کلی، کابل فیبر 15 متری چند حالته OM4 2 HP Premier Flex LC/LC – QK735A یک کابل فیبر نوری درجه یک است که عملکرد، دوام و تطبیق پذیری عالی را ارائه می دهد. سرعت انتقال داده سریع، اتصالات ایمن و ساختار قوی آن را به انتخابی ایده آل برای مراکز داده و سایر محیط های با پهنای باند بالا تبدیل کرده است.

چه در حال راه‌اندازی یک مرکز داده جدید یا ارتقای زیرساخت‌های موجود خود باشید، سرمایه‌گذاری در کابل‌های فیبر نوری با کیفیت بالا مانند کابل HP Premier Flex برای اطمینان از انتقال مطمئن و کارآمد داده ضروری است. این کابل با ویژگی های استثنایی و سازگاری با تجهیزات HP، راه حلی مطمئن برای نیازهای شبکه شما است.

سبد آی‌ تی تجربه‌ای از خرید امن ، تجربه‌ای جذاب از جست و جو در محصولات متنوع را با سبد ای‌ تی احساس کنید . ما همواره سعی در ارائه و فروش محصولات الکترونیکی با ضمانت اصالت و کیفیت را داشته‌ایم .کیفیت بالا ، تنوع کالاها و ضمانت اصالت باعث شده تا بتوانیم یکی از محبوب ترین‌ها در بین مشتریان عزیز خود باشیم . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این فروشگاه اینترنتی بر روی ” محصولات  ” کلیک کنید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این مجموعه به صفحه درباره ما مراجعه کنید. لازم به ذکر است برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

  • برای مشاهده دیگر کابل های شبکه کلیک کنید >>>> کابل شبکه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل شبکه چند حالته HP Premier Flex LC/LC OM4 2 fiber 15m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کالاهای مشابه

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید