تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

/ /

کابل HP 2m Multi-mode OM2 LC/LC FC Cable

پارت نامبر : 2211692-B21

برند :

پرداخت آنلاین امن

ارسال سریع

ضمانت بازگشت کالا

پشتیبان پاسخگو

فروشنده :

دریافت قیمت: ۹۱۶۹۱۶۶۴-۰۲۱

مشخصات فنی

نام برند

مدل

کد محصول

اندازه

توضیحات

معرفی کابل HP 2m Multi-mode OM2 LC/LC FC Cable – 221692-B21

معرفی کابل HP 2m Multi-Mode OM2 LC/LC FC – 221692-B21، محصولی که با دقت و کارایی طراحی شده است. این یک لوازم جانبی ضروری برای کسانی است که به دنبال ایجاد یک اتصال شبکه قابل اعتماد و پرسرعت هستند.

این کابل قابل توجه دارای طول 2 متر است که انعطاف پذیری کافی را برای نیازهای راه اندازی شما فراهم می کند. این برای اتصال دستگاه های مختلف در یک شبکه عالی است، که امکان انتقال روان داده ها را در گره های مختلف فراهم می کند. کانکتورهای LC/LC سازگاری با دستگاه های مختلف را تضمین می کنند و در نتیجه تطبیق پذیری آن را افزایش می دهند.

 

 

انواع کابل HP 2m Multi-mode OM2 LC/LC FC Cable – 221692-B21

کابل HP 2m چند حالته OM2 LC/LC FC – 221692-B21 از فناوری فیبر چند حالته بهره می برد. این بدان معناست که می تواند امواج یا حالت های نوری متعدد را به طور همزمان پشتیبانی کند و برای انتقال در فواصل کوتاه که در آن پهنای باند بالا مورد نیاز است، ایده آل است. رتبه بندی OM2 نشان می دهد که برای تجهیزات مبتنی بر LED بهینه شده است و عملکرد عالی را در فواصل تا 82 متر با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

این محصول به دلیل کیفیت ساخت عالی خود متمایز است. Hewlett Packard (HP) برای تولید محصولاتی که استانداردهای کیفی سختگیرانه را رعایت می کنند مشهور است و این کابل نیز از این قاعده مستثنی نیست. دارای ساختار قوی است که طول عمر و عملکرد ثابت را حتی در شرایط سخت تضمین می کند.

 

 

طبق درخواست شما از “600 سر”، من فرض می کنم که شما به مقدار مورد نیاز اشاره می کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ما مطمئناً می‌توانیم چنین سفارش بزرگی را انجام دهیم و خوشحال می‌شویم در مورد هرگونه درخواست لجستیک یا قیمت انبوه شما کمک کنیم.

کابل HP 2m Multi-mode OM2 LC/LC FC Cable - 221692-B21

 

خرید کابل HP 221692-B21

برای نتیجه گیری، کابل HP 2m Multi-Mode OM2 LC/LC FC – 221692-B21 یک محصول استثنایی است که قابلیت اطمینان و عملکردی با سرعت بالا ارائه می کند. چه در حال راه‌اندازی یک شبکه خانگی کوچک یا یک مرکز داده شرکتی بزرگ باشید، این کابل یک انتخاب عالی است که می‌تواند نیازهای شبکه شما را به طور کارآمد و مؤثر برآورده کند.

سبد آی‌ تی تجربه‌ای از خرید امن ، تجربه‌ای جذاب از جست و جو در محصولات متنوع را با سبد ای‌ تی احساس کنید . ما همواره سعی در ارائه و فروش محصولات الکترونیکی با ضمانت اصالت و کیفیت را داشته‌ایم .کیفیت بالا ، تنوع کالاها و ضمانت اصالت باعث شده تا بتوانیم یکی از محبوب ترین‌ها در بین مشتریان عزیز خود باشیم . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این فروشگاه اینترنتی بر روی ” محصولات  ” کلیک کنید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این مجموعه به صفحه درباره ما مراجعه کنید. لازم به ذکر است برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل HP 2m Multi-mode OM2 LC/LC FC Cable”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کالاهای مشابه

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید