تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

HPE InfoSight چیست

Facebook
Twitter
LinkedIn
hpe infosight

با خرید Nimble ، HPE یک سیستم ذخیره‌سازی عالی بدست می‌آورید. InfoSight یک ابزار تجزیه و تحلیل پیش‌بینی شده مبتنی بر هوش مصنوعی است که مشتریان را قادر می‌سازد با زیرساخت‌های هوشمندتر و آسان‌تر، کارایی و قابلیت اطمینان بیشتری کسب کنند. HPE InfoSight قبل از شناسایی مشکل، به طور خودکار 86 درصد مسائل را پیش بینی و حل می‌کند. از آن زمان، HPE قابلیت پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی InfoSight را به خط سرور HPE گسترش داده است. که شامل محصولات محاسباتی Proliant ، Apollo و Synergy است.

مزایا InfoSight

زیرساخت هوشمندانه و خودنظارتی را فعال می‌کند. که کمک می کند تا هزینه‌های عملیاتی کاهش یابد. میلیون‌ها سنسور را در سراسر پایگاه نصب شده در سراسر جهان تجزیه و تحلیل می‌کند. با استفاده از این داده‌ها بینش روند، پیش‌بینی و توصیه‌ها برای پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات ارائه می‌شود. مشتریان ذخیره سازی HPE در حال حاضر از مزایای HPE InfoSight بهره‌مند می‌شوند. آنها شاهدند که هزینه‌های عملیاتی تا 79 درصد کاهش یافته است. مشکلات در 85 درصد زمان کمتر برطرف می‌شوند. بیش از همه  قبل از شناسایی مشکل، 86 درصد مسائل به طور خودکار پی‌ بینی و حل می‌شوند. زیرساخت برای سرورها از طریق داشبورد نظارت بر سلامتی، دید جهانی را در زیرساخت سرور فراهم می‌کند.

توانایی‌ها

  1. تجزیه و تحلیل داده پیش‌بینی برای خرابی قطعات 2) تجزیه و تحلیل داده‌ها برای امنیت سرور 3) داشبورد عملیاتی جهانی با یک دید تلفیقی از وضعیت، عملکرد و سلامت زیرساخت سرور خود. که شامل اطلاعات سیستم، ضمانت سرور و وضعیت پشتیبانی است 4) داشبورد سلامتی جهانی با دیدگاه تلفیقی از سلامت زیرساخت سرور، از جمله توصیه‌ها 5) توصیه‌هایی برای رفع تنگناهای عملکرد در سرورها 6) پشتیبانی از سرورهای HPE ProLiant، ماژول های محاسبه HPE Synergy و سیستم‌های HPE Apollo (Gen10 ، Gen9 و Gen8 با iLO 5 و iLO 4) HPE Infosight تجربه مدیریت زیرساخت مشتری را بهبود می‌بخشد.

 اگر با HPE OneView ترکیب شود، می‌تواند مسائل داخلی را ساده کند. HPE OneView مدیریت چرخه حیات محاسبه شده و استقرار زیرساخت‌ها با الگو را فراهم می‌کند.

نحوه نصب

برای شروع استفاده از HPE InfoSight برای سرورها، باید iLO Amplifier Pack را بارگیری و نصب کنید که به عنوان نقطه تجمع برای جمع‌آوری داده‌ها در همه سرورها عمل می‌کند. علاوه بر این، پیکربندی و عملکرد هر سرور را به InfoSight منتقل می‌کند. اگر InfoSight نیاز به اقدامی در مورد سرورها داشته باشد، InfoSight اقدام را برای انجام عمل به بسته تقویت کننده iLO اعلام می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید