تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

HPE خرید لیدر، SD-WAN Silver Peak را به پایان رساند

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | خرید Silver Peak توسطHPE

شرکت Silver Peak

Silver Peak شرکتی است که محصولات شبکه های گسترده (WAN) را توسعه می دهد ،این شرکت در سال 2004 توسط دیوید هیوز تاسیس شد. سیلور پیک اولین محصول خود را با نام سخت افزار سری NX در سپتامبر 2005 و اولین راه حل SD-WAN خود را با نام EdgeConnect در ژوئن 2015 به بازار عرضه کرد. در 13 ژوئیه سال 2020 ، شرکت Hewlett Packard Enterprise قصد خود را برای خرید Silver Peak با قیمت 925 میلیون دلار اعلام کرد.

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • با اضافه شدن SD Silver Peak ، HPE می تواند ارائه یک مدل ابر واقعی توزیع شده و تجربه ابری را برای همه برنامه ها و داده ها در هر کجا که زندگی می کنند تسریع کند.
 • Aruba و Silver Peak دارای یک دیدگاه و هدف مشترک برای ارائه سادگی ، مقیاس پذیری و آگاهی از کاربرد  هستند
 • به عنوان بخشی از خرید ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Silver Peak ، دیوید هیوز ، به عنوان معاون ارشد تجارت WAN در آروبا به HPE پیوست

ترکیب این دو شرکت یک پورتو شبکه جامع برای تسریع انتقال کاربران از محاسبات edge  به محاسبات ابری فراهم می کند.

سن خوزه ، کالیفرنیا ، 21 سپتامبر 2020:  شرکت Hewlett Packard Enterprise (NYSE): HPE) امروز اعلام کرد که خرید Silver Peak ، رهبر SD-WAN (شبکه گسترده منطقه با نرم افزار تعریف شده) را در معامله ای به ارزش 925 میلیون دلار به اتمام رسانده است.   Silver Peak بخشی از Aruba ، یک شرکت Hewlett Packard Enterprise خواهد شد.

این خرید باعث تقویت Aruba ESP (Edge Services Platform)، ، کمک به پیشبرد تحول محسابات ابر سازمانی با یک راه حل جامع شبکه به محاسبات  edgeکه تمام جنبه ها را پوشش می دهد می شود.

آنتونیو نری ، رئیس و مدیر عامل HPE ، گفت: “تحول WAN یکی از مولفه های اصلی هوشمند HPE Edge و استراتژی رشد  و  تبدیل محاسبات edge به  محاسبات ابر است.”

کئرتی ملکوت ، رئیس شرکت Intelligent Edge for Hewlett Packard Enterprise و بنیانگذار Aruba Networks گفت: “من از استقبال از تیم Silver Peak در خانواده آروبا بسیار خوشحالم.”

“با تکامل ماهیت محل کار ترکیبی ، شرکت ها به دنبال گسترش اتصال به شعب و فراهم کردن تجربه کار ایمن از خانه هستند. با ترکیب فناوری پیشرفته SD-WAN Silver Peak با SD-Branch Aruba و راه حل هایی برای کارمندان از راه دور ، مشتریان می توانند استقرار دفتر شعبه و WAN را برای توانمندسازی نیروهای کار از راه دور ، فعال کردن شرکتها و شعبه های متصل به ابر و تبدیل عملیات کسب وکار  بدون به خطر افتادن کسب و کارشان تجربه کنند.”

در این خرید ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Silver Peak ، دیوید هیوز ، به عنوان معاون ارشد تجارت WAN در آروبا به HPE پیوست.

نمونه کارها WAN جامع برای رفع نیازهای مشتری

شرکت ها به طور فزاینده ای در فناوری های SD-WAN سرمایه گذاری می کنند زیرا معماری های قدیمی WAN هزینه های نسبتاً بالایی را دارند و برای کارکردن دشوار هستند. Aruba و Silver Peak دارای یک دیدگاه و هدف مشترک برای ارائه سادگی ، مقیاس پذیری و آگاهی از کاربرد هستند.

نمونه کارهای همه جانبه SD-Branch آروبا و راه حل های کار از راه دور ، همراه با راه حل های بهینه سازی SD-WAN و WAN Silver Peak ، برای استفاده بهتر از یک فرصت امیدوار کننده بازار ، به آروبا اجازه میدهد تا مجموعه ای بهتر از نیازهای مشتری را برطرف کند. 

تحول دیجیتال ، اولین فناوری های ابری و نیاز به پشتیبانی از یک نیروی کار متحرک از هر کجا ، شرکت ها را به فکر تجدید نظر در لبه شبکه سوق می دهد. ترکیبی از Silver Peak و Aruba به طور منحصر به فرد مشتریان را قادر می سازد تا وعده این تحول بزرگ را راحتر درک کنند.

جرئیات معامله با Silver Peak

Silver Peak نمونه دیگری از HPE است که استراتژی خود را با موفقیت تسریع می کند و موقعیت رقابتی خود را از طریق خریدها ارتقا می دهد. . گردآوری آروبا و سیلور پیک باعث تقویت تجارت HPE’s Intelligent Edge خواهد شد و فرصت های قابل توجهی را برای درآمد ایجاد می کند که به رشد درآمد حاشیه‌ای و حاشیه ناخالص منجر خواهد شد.

HPE در نشست تحلیلگر اوراق بهادار در 15 اکتبر 2020 نحوه ادغام Silver Peak در ایجاد ارزش و افزایش رشد و سودآوری بحث خواهد کرد.

درباره Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise یک شرکت جهانی edge-to-cloud پلتفرم به عنوان سرویس است که به سازمان ها کمک می کند تا با آزادسازی ارزش از تمام داده های خود ، در همه جا ، نتایج بهتری کسب کنند.

بر اساس چندین دهه تصور مجدد از آینده و نوآوری برای پیشرفت شیوه زندگی و کار ما ساخته شده است، HPE ارائه دهنده راه حل های منحصر به فرد ، باز و هوشمند فن آوری ، با یک تجربه ثابت در تمام ابرها  ، برای کمک به مشتریان در توسعه مدل های جدید تجاری ، تعامل با روش های جدید و افزایش عملکرد عملیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید