عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

Powers AI و Edge Computing با PowerEdge نسل بعدی

Facebook
Twitter
LinkedIn
قدرتمندترین سرور دل

Dell Technologies (NYSE: DELL) با قدرتمندترین و ایمن‌ترین نمونه سرور Dell EMC PowerEdge ، نسل بعدی محاسبات را آغاز می‌کند. با سرورهای جدید، Dell Technologies در حال ترسیم مسیری به سمت زیرساخت های خودمختار برای ارائه کارایی بیشتر IT، پذیرش هوش مصنوعی و پاسخگویی به خواسته‌های IT در است.

نمونه پرفروش‌ترین سرور در جهان، قدرت مورد نیاز برای به دست آوردن اطلاعات بصورت لحظه به لحظه از داده‌ها را در هر کجا که ممکن است باشند، امکان‌پذیر می‌کند، از دیتاسنتر اصلی گرفته تا ابرهای عمومی. با 17 سرور PowerEdge جدید و تقویت شده و1100 اختراع ثبت شده تحت مالکیت Dell و ثبت شده ایالات متحده، سرورهای جدید بالاترین عملکرد خود را تا به امروز به نمایش می‌گذارند.

داده‌ها نسبت به گذشته در مکان‌های بیشتری در حال ایجاد و استفاده هستند، و سازمان ها برای استفاده از این داده‌ها در تلاش هستند. همانطور که برای آینده IT نوآوری داریم، اتوماسیون پیشرفته بدون توجه به محل استقرار، یک امر ضروری خواهد بود. سرورهای PowerEdge جدید عملکرد سطح بعدی را ارائه می‌دهند تا به مشتریان در تسریع بینش نسبت به داده‌ها و حرکت به سمت محاسبات مستقل کمک کنند.

محاسبه خودمختار کمک می کند تا مشتریان در آینده زیرساخت‌های خود مستقر، خود تأمین شده و خود مدیریت شده را کاملاً درک کنند. امروزه، از طریق Dell EMC OpenManage Enterprise، سرورها و مدیریت سیستم های PowerEdge می توانند به طور متوسط ​​تا 85 درصد صرفه جویی در وقت داشته باشند و ده ها مرحله را با اتوماسیون از بین ببرند.

این سرورها امروز به مشاغل در رسیدن سریعتر به اهدافشان کمک می‌کنند

با بهینه‌سازی جدیدترین فناوری‌های AMD و Intel، سرورهای جدید PowerEdge توان محاسباتی مورد نیاز برای مهمترین بارهای کاری و اپ‌های مشتریان را ارائه می‌دهند. پیشرفت‌ها شامل:

PowerEdge R6515، با پردازنده‌های نسل سوم AMD EPYC، توانایی پردازش داده‌ها را تا 60 درصد در پایگاه داده‌های بزرگ Hadoop تسریع میکند.

PowerEdge R750، با پردازنده‌های مقیاس پذیر نسل سوم Intel® Xeon® مقیاس‌پذیر، تا 43 درصد عملکرد بیشتر در حل معادلات خطی موازی دارد و از بیشترین بارهای محاسباتی و سنگین پشتیبانی می‌کند.

بهینه‌سازی هوش مصنوعی برای مقابله با بیشترین حجم کار داده‌ها

سرورهای PowerEdge اکنون از PCIe Gen 4 بهره می‌برند  دو برابر عملکرد نسبت به نسل قبلی  و حداکثر شش شتاب دهنده در هر سرور برای پشتیبانی از چالش برانگیزترین حجم کار داده ها  را دارند . این فناوری‌ها، سازمان ها را قادر می سازد تا نیازهای خود را پیش بینی کرده و سریعتر به این نیازها پاسخ دهند.

این نمونه‌ها دارای دو سرور کاملاً جدید و بهینه‌سازی شده برای شتاب دهنده است:

PowerEdge XE8545، نیروگاهی برای بارهای هوش مصنوعی، آخرین راه حل HPC Ready را برای هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده‌ها اجرا می‌کند، اجرای AI، تجزیه و تحلیل ها و بارهای محاسباتی پیشرفته در یک سیستم را آسان‌تر می‌کند.  PowerEdge XE8545تا 128 هسته پردازنده AMD 3rd Gen EPYC، چهار پردازنده گرافیکی NVIDIA A100 و عملکرد بهینه شده نرم‌افزار vGPU NVIDIA را در یک سوکت دو، سرور 4U ترکیبی دارد.

PowerEdge R750xa که هدف آن تقویت عملکرد شتاب‌دهی است، عملکرد متراکم GPU را برای آموزش یادگیری ماشین، استنباط و هوش مصنوعی با پشتیبانی از مجموعه نرم‌افزار NVIDIA AI Enterprise به طور انحصاری برای VMware vSphere 7 Update 2 توسط پردازنده‌های مقیاس پذیر Intel® Xeon® نسل سوم و پشتیبانی از حداکثر چهار پردازنده گرافیکی دو پهن و شش پردازنده گرافیکی تک پهن ارائه می‌دهد.

امنیتی که برای محافظت از end to end در آن‌ها تعبیه شده است

نگرانی اصلی سازمان‌های سراسر جهان در مسیر تحول دیجیتال، حریم خصوصی داده‌ها و امنیت سایبری است. تکنولوژی دل ساخته شده با معماری مقاوم در برابر سایبر cyber-resilient architecture و ریشه اعتماد سیلیکون silicon Root of Trust,کاملاً ثابت، تضمین می‌کند که سرورهای PowerEdge در سرتاسر چرخه از امنیت لازم برخوردار هستند. امنیت قبل از استقرار با Dell Technologies Secured Component Verification، اولین پیشنهاد برای سرورها  و فرایند اطمینان از Dell’s Secure Supply Chain Supply، است. با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد، مانند PowerEdge UEFI Secure Boot Customization، می‌توان با امنیت بیشتری برای جلوگیری از حملات اقدام کرد.

روش‌های انعطاف‌پذیر برای محاسبه

با پروژه APEX ، شرکت Dell Technologies در حال چگونگی دستیابی به IT توسط مشتریان است. Dell Technologies Cloud Console پایه و اساس پروژه APEX را فراهم می‌کند و یک تجربه یکپارچه را برای کسب و کارها برای مدیریت سفر ابری و بصورت سرویس امکان‌پذیر می‌کند. از طریق Dell Tech Cloud Console، امروز مشتریان می‌توانند در محوطه های ابری خصوصی یا ترکیبی نمونه‌های محاسبه را برای دسترسی به امکانات زیرساختی مشترک  پیکربندی کنند تا متناسب با حجم کار آنها باشد. در آینده، شرکت‌ها می‌توانند مواردی را برای ماشین‌های مجازی و بارهای مبتنی بر کانتینر تهیه کنند، آنها را به دیتاسنتر تحویل دهند، علاوه بر این، سری جدید سرورهای PowerEdge با Flex On Demand در دسترس هستند که به مشتریان امکان می‌دهد فناوری مورد نیاز خود را با پرداخت‌هایی در مقیاس متناسب با کاربرد واقعی انجام دهند.

دسترسی

سرورهای Dell EMC PowerEdge C6526، R7525، R6525، R7515 و R6515 با پردازنده‌های نسل سوم AMD EPYCTM اکنون در سراسر جهان در دسترس هستند

سرورهای Dell EMC PowerEdge XE8545 با پردازنده‌های نسل سوم AMD EPYC و پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA A100 دسترسی جهانی را برای 29 مارس برنامه‌ریزی کرده‌اند.

سرور های Dell EMC PowerEdge C6520، MX750c، R750، R750xa، R650 با پردازنده‌های نسل سوم Intel® Xeon® مقیاس‌پذیر برای جهانی شدن در ماه مه 2021 را برنامه‌ریزی کرده‌اند.

محصولاتDell EMC PowerEdge R750xs ، R650xs ، R550، R450 و PowerEdge XR11 و XR12 برای ارائه در سه ماهه دوم سال 2021 برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما