تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

پذیرش سهم بازار در بخش دیتاسنتر

Facebook
Twitter
LinkedIn
بازار دیتاسنتر

در گذشته، صنعت دیتاسنتر تمایل به تغییر نحوه ارتباط مشتریان بالقوه با ارائه‌دهندگان خدمات داشت. پیچیدگی راه حل های مورد نیاز همیشه به این معنی بود که مکالمات اضافی باید انجام شود تا از این که استقرار بدون مشکل انجام می شود مطمئن شوید. با این وجود، در حالی که ارائه‌دهندگان دیتاسنتر ارزش آن را در سیستم عامل‌های آنلاین شفاف می‌بینند اما باز هم با موانع قدیمی روبرو هستیم. در این مقاله، شرایط منجر به این روند و آینده آن بررسی شده است.

کووید 19 عوض‌کننده بازی

قبل از سال 2020، اپراتورهای دیتتسنتر روشی معمول برای کسب و کار داشتند. برای اکثر ارائه‌دهندگان این امر به معنای داشتن یک تیم فروش بود که عادت به ایجاد ارتباط با مشتری با جلسات در محل داشت. در مراحل اولیه بیماری هنگامی که مشاغل مجبور به بستن مکان‌ها و تعاملات کارکنان به دلیل بهداشت عمومی بودند، بسیاری از ارائه‌دهندگان با این سوال روبرو شدند، چگونه می‌توانند بدون تعاملات رو در رو با مشتری، کسب وکار خود را به روال معمول ادامه دهند؟ همین امر باعث شد تا بسیاری از سازمان‌ها به ایده بازار دیجیتال برای خدمات خود متمایل شوند.

مشاغل معمولاً هنگام استفاده از بازار با دو گزینه روبرو می‌شوند. اولین گزینه این است که بازار کار خود را با تجارت (B2B) یا تجارت با مشتری (B2C) ایجاد کنند. این امر می‌تواند بیشترین میزان کنترل را در نحوه ارائه پیشنهادات و مخاطبانی که هدف قرار می‌دهید فراهم کند. با این حال، این گزینه می‌تواند هزینه‌بر و هم زمان‌بر باشد. گزینه دوم این است که یک شرکت فهرست پیشنهادهای خود را در یک بستر موجود قرار دهد تا بتواند به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کند و جریان‌های درآمدی جدید ایجاد کند. مزایای استفاده از بازار موجود دو برابر است: هزینه‌های ایجاد پلتفرم قبلاً بر عهده یک شرکت دیگر بوده است و شما می‌توانید از برندکسب و کار و ترافیکی که قبلاً برای آن پلتفرم وجود دارد بهره‌مند شوید.

بازار datacenters.com با در نظر گرفتن این مزایا در سال 2011 ایجاد شد. برای فراهم کردن یک پلتفرم بسیار آسان برای استفاده، جایی که ارائه‌دهندگان دیتاسنتر و شرکت‌هایی که به خدمات خود نیاز دارند می‌توانند به سرعت به آن متصل شوند. جستجو و مقایسه صدها ارائه‌دهنده و هزاران امکانات در سطح جهان بسیار آسان است.

بررسی اجمالی بازار B2B

بازار آنلاین B2B بستری آنلاین است که شرکت‌های سازمانی کالا را خرید و فروش می‌کنند. این پلتفرم‌ها به طور معمول از 3 نوع سهامدار تشکیل شده است: خریداران، فروشندگان و تأمین‌کنندگان. خریداران مشاغل دیگری هستند که به عنوان مثال در جستجوی خدمات خاص، محل همکاری یا راه‌حل های ابری هستند. فروشندگان تیم‌های فروش داخلی هستند که برای احراز صلاحیت خریداران و راهنمایی آنها از یک پیشنهاد برای سفارش نصب کار می‌کنند. تأمین کنندگان شرکت‌هایی هستند که در واقع خدمات را ارائه می‌دهند. نمونه های زیادی از بازارهای (B2C) وجود دارد که آنقدر موفق شده‌اند که ظاهراً جزئی از زندگی روزمره ما شده‌اند. آمازون و WayFair از بزرگترین نمونه‌ها هستند. با ادامه تحول دیجیتال، شاهد افزایش پذیرش مدل بازار B2B خواهیم بود ، مشابه مدلی که قبلاً در مدل B2C دیده‌ایم.

شرکت‌های فناوری اطلاعات، ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی و حتی سیستم‌های بیمارستانی در حال درک فرصت بی نظیر استفاده از بازارهای آنلاین برای پر کردن شکاف بین خدمات پیچیده و مکانی هستند. طبق مطالعات اخیر، بازارهای آنلاین B2B تا سال 2024 30 درصد از کل فروش آنلاین در سراسر جهان را تشکیل می‌دهند. یک پلتفرم بازار خوب از دید کاربر قابل استفاده است و به طور هوشمند ارائه دهندگان خدمات خاص یا کسب وکارها را جمع می‌کند. دریافت قیمت باید تا حد امکان شفاف باشد تا مشتریان درک کنند که قبل از تماس با یک ارائه‌دهنده چه خدماتی برای آنها هزینه می‌شود. یک پلتفرم فروش B2B به خوبی طراحی شده باید مانند یک سایت دوست‌یابی خوب کار کند، جایی که مشتریان فقط به ارائه‌دهندگانی متصل می‌شوند که دقیقاً همان چیزی را که آنها جستجو می‌کنند ارائه می‌دهند.

آینده بازار B2B

ما در حال حاضر به خوبی راهی بازارهای آنلاین هستیم که وسیله اصلی خرید کالاها و خدمات توسط مردم است. همه گیر COVID-19 فقط به افزایش نرخ تصویب مشاغل جدید در بازارهای آنلاین کمک می‌کند. در سال‌های آینده، بازار دیجیتال بدون در نظر گرفتن مشاغلی که دارند، گزینه پیش فرض فروش اکثر شرکت‌ها خواهد بود. خریداران B2B قبلاً به استفاده از پلتفرم‌های B2C در زندگی روزمره خود عادت کرده‌اند.. به زودی، یک نسل کامل از کارمندان سطح C وجود خواهد داشت که تمام زندگی خود را صرف خرید در بازارهای آنلاین می‌کنند. کاملاً طبیعی است که این عادت‌ها و ترجیحات در تصمیماتی که برای سازمان مربوطه می‌گیرند منعکس می‌شود. علاوه بر تنظیمات شخصی، اتوماسیون و توانایی اتصال مستقیم خریداران و فروشندگان، راندمان عملیاتی گسترده‌ای را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند. اتوماسیون و از بین بردن فرایندهای غیرضروری یا زمان‌بر، به مشاغل این امکان را می‌دهد که کارمندان وقت خود را صرف کارهای مهمتری کنند. علاوه بر سهولت استفاده، پلتفرم‌های آنلاین در دراز مدت برای شرکت‌ها صرفه‌جویی به ارمغان می اورند. تحول دیجیتال برای ماندن است و فقط با گذشت زمان سرعت می‌گیرد. تنها سوالی که باقی می ماند این است که شرکت شما چقدر در موقعیت استفاده قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید