عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

همکاری سیسکو Meraki SD-WAN با Microsoft Azure

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | همکاری سیسکو Meraki SD-WAN با Microsoft Azure

سیسکو Meraki SD-WAN را به Microsoft Azure گسترش می دهد

سیسکو و مایکروسافت در یک تلاش مشترک دیگر این بار برای سهولت در استفاده از خدمات WAN مجازی Azure برای دفاتر شعب سازمانی با تجهیزات Cisco Meraki SD-WAN همکاری کردند.

بسته Meraki SD-WAN نوعاً با هدف آنچه سیسکو ” Lean IT” می نامد ، است و شامل انواع مختلفی از اتصال شاخه ، امنیت ، مدیریت ، تنظیم و پشتیبانی اتوماسیون می باشد.

Microsoft Azure Virtual WAN اتصال شاخه ای بهینه و خودکار را به خدمات Azure ارائه می دهد. Microsoft Azure Virtual WAN  به عنوان هاب هایی هستند که مشتریان به آنها متصل می شوند، این شرکت می گوید و Azure Virtual WAN بسیاری از خدمات اتصال ابر Azure مانند VPN سایت به سایت، VPN کاربر (نقطه به سایت) و ExpressRoute را در یک رابط عملیاتی واحد گرد هم آورده است. سایر فروشندگان از جمله Check Point ، Citrix ، Cloudgenix ، Fortinet ، Riverbed Technology ، Silver-Peak و Versa نیز از پشتیبانی یکپارچه با Azure Virtual WAN برخوردار هستند.

در این آخرین اطلاعیه ، شرکت ها گفته اند که آنها ابزاری را توسعه داده اند که فرآیند اتصال ایمن لوازم خانگی MX به طور مستقیم به سرویس Azure را به طور خودکار انجام می دهد. گردش کار خودکار شامل ویژگی های امنیتی داخلی و پیکربندی زیرو تاچ است.

ادغام سیسکو Meraki SD-WAN منوی کاری را که سیسکو و مایکروسافت طی یک سال گذشته در حال فعالیت بوده اند پر می کند. پاییز گذشته سیسکو و مایکروسافت روابط خود را برای سهولت و کارآیی بیشتر برای مشتریان SD-WAN گسترش دادند برای راه اندازی و اجرای دسترسی مستقیم به اینترنت برای برنامه های سازمانی مانند Office 365 و سایر خدمات Azure Cloud.

SD-WAN ها از نرم افزاری برای کنترل اتصال ، مدیریت و خدمات بین مراکز داده و شعب از راه دور یا نمونه های ابری استفاده می کنند. به گفته این شرکت ، نرم افزار SD-WAN سیسکو به مشتریان امکان می دهد یک شبکه برای اتصال مراکز داده ، شعب ، دانشگاه ها و امکانات مکان یابی برای بهبود سرعت ، امنیت و کارایی شبکه ایجاد کنند.

بسته سیسکو شامل منویی از ویژگی های امنیتی شامل پشتیبانی از فیلتر کردن URL ، امنیت Cisco Umbrella DNS ، جلوگیری از نفوذ / شناسایی ، امکان تقسیم کاربران در سراسر WAN و امنیت پلت فرم تعبیه شده است.

سیسکو و مایکروسافت چند سالی است که با هم همکاری می کنند Azure و SD-WAN و سایر فن آوری های شبکه سیسکو. به عنوان مثال ، سپتامبر گذشته سیسکو فناوری Application Centric Infrastructure (ACI) و فناوری ACI Anywhere خود را به Azure گسترش داد تا به مشتریان در رشد و کنترل محیط های ترکیبی ، چند ابر و SD-WAN کمک کند.

سیسکو همچنین سرویس Azure Kubernetes (AKS) را به سرویسهای مدیریت شده اضافه کرد که به صورت بومی با پلتفرم کانتینر سیسکو خود ترکیب می شوند.

اخیراً سیسکو استفاده از فناوری SD-WAN را برای کمک به شرکتها در کنترل هجوم کاربران از راه دور Covid-19 تبلیغ کرده است.

سیسکو اخیراً بسته ای به نام  (Remote Workforce Routing) را اضافه کرده است که پردازش بدون لمس تمام دستگاه های بی سیم و بی سیم نیروی کار از راه دور و LTE Advanced PRO بی سیم این شرکت را برای تهیه نسخه پشتیبان ارائه می دهد.

سیسکو می گوید این بسته همچنین از پشتیبانی امنیتی Cisco’s SD-WAN Cloud OnRamp و Umbrella برخوردار است تا به کاربران از راه دور اجازه دسترسی از راه دور و ایمن به برنامه ها را بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما