تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

نرم‌افزار شبکه می‌تواند پیچیدگی مدیریت چند ابر را کاهش دهد

Facebook
Twitter
LinkedIn
پیچیدگی مدیریت چند ابر

ارائه‌دهندگان ابر ابزارهای امنیتی، شبکه‌ای و مدیریتی را ارائه می‌دهند که سیستم عامل های نرم‌افزار شبکه شخص ثالث می‌توانند بوسیله آن مدیریت را برای تیم‌های IT سازمانی ساد‌ه‌تر کنند.

استقرار و بهره‌برداری از برنامه‌ها در چندین ابر عمومی برای بسیاری از مدیران فناوری اطلاعات بسیار مهم است و نرم‌افزار شبکه می‌تواند به شما کمک کند.

انتقال برنامه‌ها به زیرساخت‌های ابری به مقیاس، عملکرد و از همه مهمتر اتوماسیون نیاز دارد. اما دستیابی به همه آنها به دلیل محدودیت در زیرساخت‌ها می تواند چالش برانگیز باشد و این واقعیت که هر پلتفرم IaaS دارای کنترل‌های اختصاصی برای شبکه و امنیت است که می‌تواند عملیات چند ابر را دستی و در نتیجه وقت‌گیر کند.

در نتیجه، تیم‌های IT می‌توانند برای حل سریع مشکلات عملکرد برنامه، محافظت در برابر حملات خارجی و کاهش هزینه‌ها به چالش کشیده شوند. هدف آنها باید ترکیب چابکی منابع IaaS با امنیت، مدیریت و کنترل شبکه فیزیکی باشد.

نرم‌افزار شبکه‌ای که توسط مشتریان سازمانی در زیرساخت‌های چند ابر خود نصب شده است، می‌تواند از قابلیت‌های بومی ابر استفاده کند تا امنیت، دید و کنترل بیشتری را که به دنبال آن هستند فراهم کند.

پیشرفت در شبکه‌های نرم‌افزاری می‌تواند تیم‌های IT را قادر سازد تا به سرعت برنامه‌های مبتنی بر ابر را از طریق اتوماسیون مستقر کرده و آنها را کنترل کنند.

نیاز به multicloud

Multicloud برای شرکت‌ها جذاب باقی خواهد ماند زیرا هر ارائه دهنده دارای مجموعه‌ای منحصر به فرد از قابلیت‌های کاربردی، مزایا و اکوسیستم‌های توسعه است که اغلب برای نیازهای خاص کاربر بهینه می‌شوند. . علاوه بر این، برخی از برنامه‌ها به دلیل امنیت یا دلایل دیگر در ابر قرار ندارند، بنابراین سازمان‌ها همچنان به استفاده از دیتاسنتر در محل ادامه می‌دهند.

در نتیجه، سازمان های فناوری اطلاعات باید طیف وسیعی از سیستم عامل‌های خصوصی ابری، ابر عمومی و SaaS را مدیریت کنند تا انعطاف‌پذیری را برای اجرای برنامه‌ها در مناسب‌ترین بستر بدون در نظر گرفتن مکان فراهم کنند و در عین حال تجربه بسیار خوبی را برای کاربران خود فراهم کنند.

چالش‌های شبکه چند ابرmulticloud

ارائه‌دهندگان خدمات ابری ابزارهای اساسی را در سه زمینه اصلی ارائه می‌دهند: امنیت، شبکه و مدیریت و تنظیم (MANO) management and orchestration. قابلیت‌ها و کنترل‌های امنیتی آنها اغلب باید به صورت دستی پیاده‌سازی شود، و شبکه‌سازی آنها مستلزم آن است که on-ramps and off ramps به طور خاص هدایت و مسیریابی شوند.

هر ابر دارای ابزارهای MANO مخصوص خود برای تهیه ابزارهای مدیریت و اتوماسیون است که برای دستیابی به قابلیت مشاهده و تنظیم عملکرد برنامه باید تنظیم شوند.

این عوامل باعث می شود که مقیاس‌بندی بسیاری از عملیات IT شامل چند ابر دشوار باشد و کار عیب‌یابی کند، خسته‌کننده و وقت‌گیر باشد.

الزامات شبکه چند ابر

ارائه‌دهندگان برجسته IaaS قابلیت های دسترسی جدیدی را در شبکه خود ایجاد می‌کنند. کلید تجربه کاربر عملکرد شبکه است که متکی به مسیریابی شبکه از نزدیکترین ابر cloud on-ramp است. استفاده از هوش شبکه WAN برای ارائه یک تجربه قابل اعتماد و با کیفیت بالا بین برنامه‌های موجود در ابر عمومی و کاربران نهایی ضروری است. IT Enterprise برای سرعت بخشیدن به تحویل اپلیکیشن، اتصال شبکه به بهترین نقطه حضور IaaS نیاز دارد.

استقرار سریع برنامه در ابر به انتزاع جزئیات زیرساخت IaaS متکی است، بنابراین سازمان‌های IT مجبور نیستند اپلیکیشن‌های سفارشی را براساس نیازهای هر ارائه دهنده IaaS بسازند.

انواع تأمین‌کنندگان شبکه برای فراهم کردن انتزاع، بهبود و تسریع عملکرد اپلیکیشن، کنترل‌کننده شبکه و هوش شبکه مبتنی بر ابر را فراهم می‌کنند. نرم‌افزار کنترل شبکه، Cisco ACI یا Aviatrix Transit می‌تواند ابزارهای شبکه‌ای را برای کنترل، عیب‌یابی و مدیریت مرکزی ابر Cloud IaaS و جلوگیری از توسعه این ابزارها برای هر ابر IaaS فراهم کند.

با استفاده از نرم‌افزار کنترل شبکه، تیم‌های IT می‌توانند جزئیات منحصر به فرد هر شبکه IaaS را تجزیه و تحلیل کنند تا از این طریق سازگار با ارائه‌دهندگان باشد. IT همچنین می‌تواند قابلیت مشاهده اپلیکیشن و داده‌ها را افزایش دهد و امنیت را از طریق اتوماسیون، تقسیم‌بندی و ادغام بهتر با فایروال‌های شخص ثالث بهبود بخشد.

عملیات چند ابری به پیچیدگی شبکه می‌افزاید و می‌تواند توانایی IT برای کنترل عملکرد و امنیت برنامه را محدود کند. تیم‌های IT با استفاده از نرم‌افزار جدید multicloud سازگار می‌شوند تا از سهولت و سادگی آن استفاده کنند اما باید با شفافیت و عدم کنترل آن به مشتریان مقابله کنند.

نرم‌افزار شبکه می‌تواند پیچیدگی هر یک از عملکردهای منحصر به فرد پلتفرم IaaS را کمتر کند و اتوماسیون را برای کاهش کارهای دستی که زمانبر است، فراهم کند. عوامل فناوری اطلاعات باید کنترل کننده شبکه و راه حل‌های مبتنی بر cloud را برای کاهش پیچیدگی چند ابر بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید