عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

مدیریت ذخیره سازی، محاسبه و شبکه در یک برنامه واحد

Facebook
Twitter
LinkedIn
hyper converged

هنگامی که زیرساخت دیتاسنتر از سخت افزارهای مختلف و فروشندگان مختلف ساخته می‌شود، هر عنصر به کنسول مدیریتی، برنامه نگهداری، تنظیمات سفارشی و آموزش تخصصی خود نیاز دارد. این بدان معناست که شرکت‌ها زیرساخت‌های پیچیده‌ای دارند که برای مدیریت بارهای کاری و برنامه‌های درخواستی مجهز نیستند. HyperConvergence این مشکل را حل می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا پیچیدگی دیتاسنتر را کاهش دهید و مقیاس‌پذیری را از طریق یک راه‌حل مجازی‌سازی یکپارچه که ترکیبی از فضای ذخیره‌سازی، محاسبه و شبکه است، افزایش دهید. یک زیرساخت HyperConvergence توسط نرم افزار در یک محصول فیزیکی کنترل می‌شود و مدیریت، نگهداری و ارائه خدمات مهم را ساده می‌کند. علاوه بر این، همگرایی بیش از حد دسترسی به داده‌ها و سرعت عملکرد برنامه را افزایش می‌دهد، زیرا قدرت ذخیره‌سازی و پردازش همه در یک مکان فیزیکی، در شاسی سرور جمع آوری می‌شود.

سریعتر، کارآمدتر و بسیار در دسترس

HyperConvergence چیزی بیش از ادغام فضای ذخیره سازی و محاسبه در یک راه حل واحد است. هنگامی که کل مجموعه اجزای زیرساخت با یک پلتفرم تعریف شده توسط نرم افزار ترکیب می‌شود، وظایف پیچیده را می‌توان در چند دقیقه به جای چند ساعت انجام داد. عملیات ساده و خودکار نیاز به مهارت‌های تخصصی را از میان می‌برد و با سرعت بخشیدن به استقرار زیرساخت‌ها در وقت و هزینه مشتریان صرفه‌جویی می‌کند. این بدان معناست که متخصصان فناوری اطلاعات می‌توانند کل پشته فناوری اطلاعات را از طریق یک رابط کاربری آشنا مدیریت کنند که مدیریت سیستم‌ها را ساده می‌کند و سیستم‌های فناوری اطلاعات را در سراسر سایت‌ها استاندارد می‌کند. علاوه بر این، با قابلیت مقیاس‌پذیری با گره‌های ماژولار، زیرساخت‌های HyperConvergence انعطاف‌پذیری بی‌سابقه‌ای را برای کسب‌وکارهای در حال رشد فراهم می‌کند.

سرعت: تسریع در استقرار زیرساخت‌ها، صرفه جویی در زمان و ساده کردن خدمات برنامه با عملیات خودکار

کارایی: مقیاس عملیات با بلوک‌های ساختمان ماژولار، استاندارد کردن سیستم‌های فناوری اطلاعات در تمام دفاتر

سادگی: مدیریت با متخصصان فناوری اطلاعات،  بدون نیاز به متخصص مجازی‌سازی و ساده سازی مدیریت سیستم

HPE SimpliVity

HPE SimpliVity زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، خدمات داده پیشرفته و عملیات مبتنی بر هوش مصنوعی را در یک راه حل یکپارچه و HyperConvergence ترکیب می کند.

سیستم‌های ترکیبی:  ایجاد یک تجربه ابری مقیاس پذیر در محل

هنگامی که کسب و کارها و شرکت‌های بزرگتر نیاز به استقرار برنامه‌ها و خدمات جدید دارند، اغلب به سرورهای جدید، شبکه و راه حل‌های ذخیره سازی نیاز دارند تا با تقاضا مطابقت داشته باشند. این رویکرد به معنای ساخت سیلوهای زیرساخت برای پشتیبانی از حجم کاری خاص است و در نهایت هزینه و پیچیدگی دیتاسنتر در حال اجرا را افزایش می‌دهد. با زیرساخت‌های ترکیبی مشتریان می‌توانند نیاز به محیط‌های مخصوص را از بین ببرند و مجموعه‌ای سیال از منابع محاسباتی، ذخیره‌سازی، و شبکه را به دست آورند که می‌توانند به سرعت برای پاسخگویی به نیازهای منحصربه‌فرد هر برنامه کاربردی از آنها استفاده کنند. زیرساخت‌های قابل ترکیب که توسط نرم افزار از طریق یک رابط مبتنی بر وب مدیریت می‌شود، مشتریان را از محدودیت‌های مرتبط با منابع سخت افزاری ثابت رها می‌کند. HPE Synergy بلوک‌های اساسی زیرساخت ابر خصوصی را با منابع نرم‌افزاری تعریف‌شده فراهم می‌کند که می‌توانند بی‌نهایت بار پیکربندی شوند و در چند ثانیه مستقر شوند.

افزایش هماهنگ سازی عملکرد دیتاسنتر با اتوماسیون

زیرساخت‌های قابل ترکیب، منابع محاسباتی، ذخیره‌سازی و شبکه را از سخت‌افزار فیزیکی و مکان‌ها بی‌نیاز می‌کند. با اتوماسیون هماهنگی و مدیریت محیط‌های مجازی پیچیده، زیرساخت‌های ترکیبی عملکرد بهینه‌سازی شده ارائه می‌شود و دیتاسنتر چابک‌تری را از طریق هوشمندی تعریف‌شده توسط نرم‌افزار ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال، اگر یک برنامه کاربردی افزایش تقاضا را تجربه کند، لایه نرم افزار به طور خودکار قدرت محاسباتی بیشتری را تخصیص می‌دهد و کاهش سرعت را برای کاربران نهایی تضمین می‌کند. علاوه بر این، زمانی که منابع محاسباتی اضافی و ماشین‌های مجازی دیگر مورد نیاز نباشند، می‌توان آن‌ها را خاموش کرد.

HPE Synergy چگونه می تواند به مشتریان شما کمک کند؟

استقرار سریع خدمات فناوری اطلاعات Synergy می‌تواند یک ماشین مجازی 1 ترابایتی را از نسخه پشتیبان در کمتر از 1 دقیقه بازیابی کند.

قابلیت پیکربندی بی نهایت: با VM دیگر  نیازی به سخت افزار تخصصی برای بارهای کاری تخصصی نیست.

اتوماسیون: Synergy دارای یک لایه API قدرتمند است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد برنامه هایی بسازند که با زیرساختی که روی آن اجرا می شود تعامل داشته باشند. IT Ops می‌تواند از API برای خودکارسازی تنظیمات رایج و وظایف نگهداری استفاده کند.

ارتقا آسان: اگر ظرفیت فیزیکی کم شود، می‌توان یک قاب Synergy اضافی را به راحتی به یک خوشه موجود اضافه کرد. فریم جدید به طور خودکار منابع محاسباتی و ذخیره سازی خود را کشف، پیکربندی و به استخر اضافه می کند.

HPE Synergy، یک راه‌حل قدرتمند تعریف‌شده توسط نرم‌افزار، به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌های سیال از محاسبات فیزیکی و مجازی، ذخیره‌سازی و منابع شبکه را در هر پیکربندی برای هر حجم کاری ترکیب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما