تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

مایکروسافت آفیس جدید را برای سازمان‌ها منتشر کرد

Facebook
Twitter
LinkedIn
microsoft office 2022

مجموعه جدید آفیس، با نام «Office LTSC 2021»، که زیر مجموعه‌ای از ویژگی‌های Office 365 است و تا پایان پشتیبانی آن بدون تغییر باقی می‌ماند.

مایکروسافت اعلام کرده است که آخرین نسخه همیشگی Office با نام Office LTSC 2021 برای مشتریان در ویندوز و macOS در دسترس است. LTSC مخفف عبارت Long Term Servicing Channel است و این بدان معناست که نسخه‌ای که امروز خریداری می کنید از نظر ویژگی‌ها برای همیشه ثابت خواهد ماند و فقط باید یک بار هزینه آن را بپردازید. پس از خرید آن، به دستگاه شما متصل می‌شود و هیچ ویژگی جدیدی دریافت نمی‌کند. اگر می‌خواهید نسخه‌ای از Office که مکرر به روز رسانی می‌شود دریافت کنید، باید Microsoft 365 را دریافت کنید، که یک سرویس اشتراک است که باید سالانه یا ماهانه برای آن هزینه کنید.

موارد جدیدی در Office LTSC 2021 وجود دارد همه ویژگی‌هایی است که در سه سال گذشته در اختیار مشترکین Microsoft 365 قرار گرفته است. شامل توابع جدید در Excel مانند XLOOKUP ، XMATCH ، LET و ویژگی Dynamic Arrays است که شامل شش عملکرد است، یک ضبط اسلایدشو بهبود یافته در پاورپوینت که شامل ویدیو ارائه دهنده، قابلیت ترجمه جدید در Outlook و موارد دیگر است. بهبود عملکرد و طراحی بصری تازه در همه برنامه‌های موجود، پشتیبانی از ذخیره خودکار فایل‌ها در Word ، Excel و PowerPoint، یک کادر جستجوی جدید در بالای برخی از برنامه‌ها و موارد دیگر را است.

نکته دیگری که در Office LTSC 2021 جدید است شامل برنامه Teams است، اما این بدان معنا نیست که شما به نسخه برتر Teams دسترسی دارید. فقط شامل نسخه رایگان یا نسخه اکتشافی است که برای مشاغلی طراحی شده است که قبلاً Azure AD دارند اما مجوز Teams ندارند. اگر نسخه ممتاز Teams را می‌خواهید، باید هزینه اشتراک را نیز بپردازید.

Office LTSC برای مشاغل در صنایع که در آن فرایندها نمی‌توانند به صورت ماهانه تغییر کنند، یا برای کارخانه‌هایی که به Office متکی هستند طراحی شده است. با ویژگی‌های هوش مصنوعی و ابر که در Microsoft 365 وجود دارد، عرضه نمی‌شود و ویژگی‌های جدیدی نیز دریافت نخواهد کرد. مایکروسافت از Office LTSC به مدت پنج سال پشتیبانی خواهد کرد.

مایکروسافت هفته گذشته از در دسترس بودن نسخه بعدی Office با مجوز دائمی برای مشتریان خبر داد. این مجموعه جدید Office  به عنوان زیرمجموعه‌ای از کاتالوگ ویژگی‌های Office 365 ساخته شده است که پس از انتشار، بدون تغییر باقی می‌ماند. مایکروسافت در یک سند پشتیبانی هشدار داد: «به خاطر داشته باشید که Office LTSC 2021 تنها شامل برخی از ویژگی‌های موجود در نسخه‌های Office است که با برنامه Microsoft 365  ارائه می‌شود.»

قابل توجه‌ترین محدودیت جدید کاهش چشمگیر پشتیبانی: Office LTSC 2021 تنها برای پنج سال پشتیبانی می‌شود، نصف زمان اکثر مجموعه‌های آفیس قبلی (و دو سال کوتاه‌تر از برنامه آفیس 2019). طبق سایت چرخه حیات پشتیبانی مایکروسافت، Office LTSC 2021 تا 13 اکتبر 2026 پشتیبانی می‌شود. این پشتیبانی شامل به روزرسانی‌های امنیتی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید