تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

شبکه، امنیت، همکاری قلب نگرانی‌های نیروی کار ترکیبی

Facebook
Twitter
LinkedIn
دورکاری

فصلنامه جدید کار ترکیبی سیسکو با تجزیه و تحلیل داده‌های کاربران شبکه، قابلیت مشاهده اینترنت ThousandEyes، همکاری Webex و سیستم عامل های امنیتی، چالش‌های نیروی کار را پیگیری می‌کند.

وقتی صحبت از حمایت از نیروی کار ترکیبی در حال ظهور می‌شود، رعایت درست شبکه و امنیت در بین رهبران فناوری اطلاعات سازمانی موضوع مهمی است. این مساله یافته‌ای است که در فهرست جدید کار ترکیبی سیسکو ارائه شده است که به گفته این شرکت هر سه ماه یکبار به روز می‌شود تا نحوه تکامل عادات کارمندی و فناوری را با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 بررسی کند.

سیسکو می‌گوید این شاخص اطلاعات نقاط ناشناس مشتریان را جمع‌آوری می‌کند، از جمله شبکه Meraki، قابلیت مشاهده اینترنت ThousandEyes، همکاری Webex و پلتفرم‌های امنیتی Talos ، Duo و Umbrella. این شاخص همچنین شامل داده‌های نظرسنجی شخص ثالث از بیش از 39000 پاسخ دهنده در 34 کشور جهان است. از زمان شروع همه گیری کووید -19 و افزایش گسترده کارمندان از راه دور، شرکت‌ها با حمایت کامل از نیروی کار ترکیبی به چالش کشیده شده‌اند و شاخص سیسکو بسیاری از تغییرات رخ داده را نشان می‌دهد. برخی از یافته‌های شاخص کار ترکیبی عبارتند از:

 • شبکه‌های خانگی در حال حاضر یکی از مهمترین بخش‌های شبکه سازمانی هستند. سیسکو اظهار داشت: دستگاه‌های دورکار نسبت به روترهای اداری 2 برابر سریعتر رشد کرده است، که نشان می‌دهد ارتباطات کسب وکار به طور قابل توجهی به سمت خانه گسترش خواهد یافت.
 • دستگاه‌هایی که به شبکه‌های Wi-Fi اداری متصل می‌شوند نسبت به شش ماه قبل 61 درصد افزایش یافته است. این رشد توسط آموزش عالی انجام شده است.
 • قبل از همه گیری، مردم 9 درصد از موبایل برای اتصال به جلسات خود استفاده می‌کردند. در دنیای کار ترکیبی، این تعداد سه برابر شده و در حال حاضر در 27 درصد است.
 • در طول همه گیری، تلاش‌های مخرب دسترسی از راه دور 2.4 برابر شد. در سپتامبر 2021، نیروی کار ترکیبی توسط روزانه بیش از 100 میلیون ایمیل تهدید شد.
 • کارکنان راه دور با استفاده از چندین دستگاه از راه دور و تلفن همراه کار می‌کنند، که چشم انداز تهدید را گسترش می‌دهد. کارکنان ترکیبی از چندین دستگاه استفاده می‌کنند و برای دسترسی به برنامه‌های ابری مستقیماً به اینترنت متصل می‌شوند. کارهایی که عمدتا در نقاط پایانی مدیریت شده اتفاق می‌افتند، اکنون در نقاط مدیریت نشده در حال انجام است.
 • شبکه‌های ارائه دهنده ابر نسبت به ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ثبات بیشتری از خود نشان می‌دهند: از ژانویه 2020 تا آگوست 2021، شبکه‌های ارائه دهنده ابر تنها 5 درصد از حجم حوادث خاموشی را تشکیل می‌دهند. 95 درصد باقی مانده حوادث خاموشی را شبکه‌های ISP تشکیل می‌دهند.
 • مشاغل کوچک با استفاده از ابزارهای همکاری مانند ویدئو کنفرانس برای برقراری ارتباط با مخاطبین داخلی و خارجی بیش از هر زمان دیگری سریعتر از شرکت‌های بزرگ به فضاهای فیزیکی باز می‌گردند و از پهنای باند بیشتری استفاده می‌کنند.
 • شرکت‌ها برنامه‌های همکاری را مهم‌ترین نوع برنامه برای موفقیت در کار ترکیبی می‌دانند: برنامه‌های مشارکت در حال حاضر بیشترین نوع برنامه در سراسر جهان هستند. برنامه‌های همکاری از دسترسی ایمن و نظارت بر برنامه‌های بهره‌وری پیشی گرفته‌اند که در شروع همه گیری بیشتر تحت نظارت قرار گرفت و به محل کار از خانه رفت.

تحقیقات سیسکو به ویژه در مورد ابزارهای همکاری مشابه یافته‌های اخیر گارتنر است. در نظرسنجی تجربه کارکنان دیجیتال، گارتنر گزارش می‌دهد که 80 درصد از کارکنان از ابزارهای همکاری برای کار در سال 2021 استفاده می‌کنند در حالی که این رقم در سال 2019 بیش از نیمی از کارکنان بوده است. این افزایش 44 درصد از زمان شروع همه‌گیری است. کریستوفر ترومن، تحلیلگر اصلی در گارتنر، در بیانیه‌ای گفت: «ابزارهای همکاری در طول COVID-19 اهمیت دوباره‌ای یافت زیرا نقش آنها در اطمینان از بهره‌وری تیم‌های دورکار مهم بود. وی افزود: همانطور که بسیاری از سازمان‌ها به سمت مدل بلندمدت نیروی کار ترکیبی می‌روند فناوری‌های بهره‌وری مبتنی بر ابر، شخصی و تیمی همراه با ابزارهای همکاری، هسته مجموعه‌ای از مراکز کاری جدید را تشکیل می‌دهند که نیازهای مختلف کارکنان دورکار و ترکیبی را برآورده می‌کند.»

ابزارهای ذخیره‌سازی/اشتراک گذاری و پیام‌های تلفن همراه در زمان واقعی نیز در طول همه‌گیری افزایش استفاده را تجربه کرده است که به ترتیب توسط 74 درصد و 80 درصد از پاسخ دهندگان 2021 استفاده شده است. انتظار می‌رود که دور شدن از جلسات حضوری ادامه یابد. گارتنر پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2024، جلسات حضوری از 60 درصد جلسات سازمانی حضوری به 25 درصد کاهش می‌یابد که ناشی از کار از راه دور و تغییر جمعیت جمعیت نیروی کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید