عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

سیستم سرور HPE Apollo

Facebook
Twitter
LinkedIn
hpe apollo server

با عملکرد موفقیت‌آمیز با صرفه‌جویی در مصرف برق و خنک‌سازی در فضای کمتری خانواده سرور های HPE Apollo را به بالاترین سطح عملکرد و کارایی معروف شده‌اند. آنها محاسبات، ذخیره‌سازی، شبکه، پرقدرت و خنک کننده در مقیاس رک هستند، راه حل‌ها‌یی برای تجزیه و تحلیل کلان داده‌ها، ذخیره‌سازی اشیا، و بارهای محاسباتی با عملکرد بالا (HPC) در مقیاس rack.

سرور HPE Apollo 2000

سری Apollo 2000 بسیار متراکم است، عملکرد و ظرفیت کاری زیادی را در فضای کمی از دیتاسنتر مدیریت می‌کند. سیستم Apollo 2000 یک راه حل متراکم با حداکثر چهار HPE ProLiant XL170r Gen9 یا حداکثر دو گره سرورهای HPE ProLiant XL190r Gen9 را در یک شاسی استاندارد 2U ارائه می‌دهد. Apollo 2000 تراکم 2X را در مقایسه با سرورهای استاندارد 1U rack فراهم می‌کند، تا فضای موجود در دیتاسنتر را افزایش دهد، ضمن کاهش مصرف انرژی و ارائه تنظیمات انعطاف‌پذیر متناسب با رک‌های استاندارد صنعت، عملکرد را بهبود بخشید.

سرور HPE Apollo 4000

سری HPE Apollo 4000یک خانواده جدید از سیستم‌ها است که برای خدمات Hadoop و سایر سیستم‌های تجزیه و تحلیل کلان داده‌ها و سیستم‌های ذخیره‌سازی object ساخته شده است. سرور HPE Apollo 4200 Gen9 به شما امکان می‌دهد از طریق فرم فاکتور 2U بهینه‌سازی تراکم منحصر به فرد خود که حداکثر 28 درایو پلاگین گرم LFF یا 50SFF را نگه می‌دارد، فضای ارزشمند دیتاسنتر ذخیره کنید. اگر می‌خواهید راه حل‌های کلان داده خود را با زیرساخت آماده برای مقیاس‌سازی رشد دهید، اما سخت افزار 2U را ترجیح می دهید، سرور Apollo 4200 Gen9 با حداکثر 224 ترابایت در هر سرور، پل ایده‌آل سازمانی برای زیرساخت‌های بهینه‌سازی شده با تراکم است.  

سرور HPE Apollo 6000

‌سری Apollo 6000 پاسخگوی تقاضای روزافزون هم برای HPC هستند و هم هزینه را کاهش می‌دهند. این یک راه حل در سطح رک است تا بتوانید از زیرساخت‌ها، و سرمایه‌گذاری‌های خود بیشترین بهره را ببرید. تا 20 سرور hot-swap 2x 1P در سیستم Apollo 6000، 160 در یک رک استاندارد 48u با کابل عقب برای قابلیت سرویس‌دهی راه‌اندازی کنید. راندمان انرژی مقیاس رک با استفاده از یک قفسه قدرت خارجی با مدیریت پیشرفته آسان برای مدیریت سطح رک، شاسی، سرور و مولفه‌ها تأمین می‌شود.

سرور HPE Apollo 8000

سری HPE ProLiant XL700f Gen9 در سیستم HPE Apollo 8000 با تراکم 4 برابر ترافلاپ در هر فوت مربع و تا 40 درصد FLOP بیشتر در هر وات نسبت به سرورهای قابل مقایسه با خنک کننده هوا به جایگاه جدیدی از تراکم عملکرد می‌رسد. در عین حال، سیستم Apollo 8000 به شما در کاهش اثر کربن کمک می‌کند و باعث می‌شود سالانه 3800 تن CO2 صرفه‌جویی کنید. این تقریباً همین مقدار CO2 است که سالانه 790 خودرو تولید می‌کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما