تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

سرمایه گذاری گلدمن ساکس در پلتفرم توسعه دیتاسنتر

Facebook
Twitter
LinkedIn
سرمایه گذاری گلدمن ساکس

وال استریت همچنان صنعت دیتاسنتر را به عنوان یک سرمایه‌گذاری مناسب ارزیابی می‌کند.

صنعت دیتاسنتر به رشد خود ادامه می‌‌دهد. آمازون، گوگل، Equinix ، Digital Reality Trust و بسیاری از ارائه‌دهندگان دیگر نمی‌توانند دیتاسنترهای خود را به اندازه کافی سریع بسازند، این امر باعث ایجاد سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا و فعالیت سنگین M&A می‌شود.

بخش دیتاسنتر قبل از همه‌گیری COVID-19 داغ بود ، و بحران فقط باعث افزایش علاقه به این بخش شده  است زیرا شرکت‌ها در حال سرعت بخشیدن به سمت سرویس‌های ابری هستند. گلدمن ساکس جدیدترین بازیکن در بازار دیتاسنتر است.

بخش بازرگانی شرکت گلدمن ساکس با یک تیم مدیریتی به رهبری بنیانگذار واقعیت دیجیتال و مدیر ارشد سرمایه‌گذاری سابق اسکات پترسون برای ایجاد یک شرکت جدید Global Compute Infrastructure LP همکاری می‌کند.

گلدمن ساکس در ابتدا متعهد شده است تا 500 میلیون دلار از سرمایه خود را در درجه اول از صندوق زیرساخت آن، برای امکان تقریباً 1.5 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کوتاه مدت در سراسر آمریکای شمالی، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین تأمین کند.

لئونارد سیورز، مدیر عامل گلدمن ساکس، در بیانیه ای گفت: ما شاهد یک فرصت فوق‌العاده در فضای دیتاسنتر هستیم که ناشی از افزایش تقاضای محاسبات و ذخیره‌سازی است، همچنین اعتقاد داریم تیم محاسبه جهانی با پشتیبانی جهانی منابع گلدمن ساکس، به طور منحصر به فرد در ارائه راه حل‌های کلاس جهانی برای پاسخگویی به این تقاضا قرار گرفته است.

شرکت برای پیگیری این استراتژی هیچ وقتی تلف نمی‌کند. در 17 اکتبر، Global Compute توافق نامه‌ای برای خرید ATM S.A.، دیتاسنتر و کسب وکار زیرساخت ارتباطات در لهستان امضا کرد. Global Compute دارایی‌های دیتاسنتر خودپرداز، ردپای زیرساخت‌های ارتباطی، مشتری و شهرت زیاد در بازار را به عنوان یک نقطه ورود جذاب به بازار در حال رشد دیتاسنتر های اروپای مرکزی و شرقی ذکر کرد.

پیترسون، مدیر عامل شرکت Global Compute، بیش از 18 سال تجربه صنعت دیتاسنتر و 30 سال سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات دارد. . وی در دوران تصدی خود در Digital Realty، فعالیت سرمایه‌گذاری را بر عهده داشت و مسئول 17 میلیارد دلار از کل معاملات از طریق M&A و توسعه آلی بود.

دیگر مدیران اسبق Digital Realty به پترسون پیوستند. کریستوفر کنی نیز یکی از بنیانگذاران Digital Realty بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید