تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

راه‌اندازی خدمات ابری برای شرکتهای درمانی توسط مایکروسافت

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | راه‌اندازی خدمات ابری برای شرکتهای درمانی توسط مایکروسافت

مایکروسافت در حال راه اندازی سرویس ابری اختصاصی برای سازمان های مراقبت های بهداشتی با هدف ایجاد “ارتباط بهتر” برای شرکت های مراقبت های بهداشتی و بیماران آنها است.

Microsoft Cloud for Healthcare که از 30 اکتبر آغاز به کار می کند ، شامل سرویس های مدیریت شده ای مانند Azure ، Microsoft 365 ، Dynamics 365 ، Power Platform و راه حل های پشتیبانی شرکت های مراقبت های بهداشتی است.

این راه حل ها مبتنی بر ابر endto-end “قابل اعتماد” را ایجاد می کنند که اطلاعات بیشتری را در مورد داده های سلامت ارائه می دهند.

تام مک گوییسی ، معاون رئیس شرکت بهداشت و سلامت مایکروسافت  می گوید:” “سازمانهای بهداشتی می توانند از طریق روشهای فعالانه تری با بیماران در ارتباط باشند و به مراقبان ابزارهایی برای بهبود قابلیت همکاری داده ها ، کارایی جریان کار و ساده سازی تعاملات می دهند.”

وی به یک نیاز عمده به راه حل های بهداشت دیجیتال ، به ویژه از زمان شیوع بیماری همه گیر COVID-19 ، اشاره کرد.

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به طور فزاینده ای از فناوری برای برقراری ارتباط با بیماران خود استفاده می کنند. تأمین کنندگان و سیستم های بهداشتی درمانی باید بتوانند به طور ایمن به اطلاعات و دانش بیمار دسترسی پیدا کنند که عملکرد آنها را تقویت می کند و توسط یک سیستم بهداشتی پایدار و با عملکرد بالا پشتیبانی شود.

Microsoft Cloud برای مراقبت های بهداشتی همچنین شامل قابلیت هایی مانند برنامه های شخصی سازی ارتباط با بیمار ، گزینه های بیشتر برای مراقبت های بهداشتی بیمار  (مانند یادآوری های مراقبت ، قرار ملاقات های برنامه ریزی شده و ربات های بهداشتی مجازی) ، پشتیبانی بهداشت در منزل و مدیریت مراقبت می باشد.

لین دانبراک از گروه IDC اظهار داشت: “اکنون ، داشتن یک فضای ابری که در تلاش برای بهبود مراقبت از بیمار ، بهبود تجارب برای بیماران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درگیر کردن بهتر بیماران با پرونده های آنان است، بسیار مهم است.”

مایکروسافت همچنین پیش نمایشی از رابط Microsoft Teams EHR را راه اندازی کرده است که به پزشکان و بیماران امکان می دهد از تیم ها در پورتال های بیمار و ارائه دهنده EPIC استفاده کنند.

علاوه بر این ، Nuance با مایکروسافت همکاری کرد تا روشی ایجاد کند که در آن تیم ها می توانند داده های بیمار را با اطلاعات اضافی در یک پرونده الکترونیکی سلامت ادغام کنند. این موضوع پزشکان را قادر می سازد یادداشت های بالینی را مستقیماً در پرونده پزشکی بیمار جمع آوری کنند.

معاون اجرایی Nuance و مدیر کل مراقبت های بهداشتی ، دیانا نول ، می گوید ادغام سریع Nuance DAX با تیم های مایکروسافت برای سلامتی از راه دور ، اهمیت مداوم ترکیب فناوری های بهداشتی را نشان می دهد.

نهایتا، Microsoft Cloud for Healthcare شامل اتصال Azure IoT برای منابع همکاری سریع سلامت (FHIR) است که داده های مختلف، برنامه ها و محیط نظارت از راه دور را در Azure ادغام می کند.

علاوه بر این ، Microsoft Cloud for Healthcare شامل منبع آزاد ارائه دهنده سرور تصویربرداری پزشکی برای DICOM است. وی شرکت های بهداشتی را قادر می سازد تا پرونده های تصویربرداری پزشکی را در فضای ابری قرار دهند و فراداده های تصویربرداری را با داده های بالینی در قالب FHIR ادغام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید