تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

دلایل استفاده از PowerScale برای مقابله با داده های بدون ساختار

Facebook
Twitter
LinkedIn
PowerScale OneFS

سه دلیل جدید برای استفاده از PowerScale OneFS برای مقابله با داده های بدون ساختار

تخمین زده شده میشود که داده های بدون ساختار اغلب تقریبا 80 درصد از داده های یک سازمان را تشکیل می دهند.

انتظار می رود که این مقدار داده سال به سال رشد کند و به طور فزاینده ای در مراکز داده اصلی و ابرها پخش شود و باعث پیچیدگی قابل توجهی برای مشتریان شود.

فکر کنید – مشاغل بیشتری به دنبال گزینه های ترکیبی و چند ابری هستند که امکان مدیریت ساده و اتوماسیون را فراهم می کنند.

سازمان ها به دنبال راه حل هایی هستند که عملکرد مورد نیاز برای مهار داده های خود را برای تسریع نتایج ارائه دهند. و ما مطمئناً نیاز به ابزارهای انعطاف پذیر را که از اشتراک / همکاری کاربر پشتیبانی می کنند ، هر کجا که داده ها وجود دارند ، افزایش داده ایم.

هزاران سازمان برای پاسخگویی به نیازهای داده های غیر ساختاری خود برای مدیریت ساده ، عملکرد و انعطاف پذیری – در لبه ، هسته یا ابر ، به Dell EMC PowerScale ، صنعت پیشرو ما در زمینه بسترهای نرم افزاری NAS اعتماد دارند.

نسخه PowerScale OneFS 9.1 که  قدرت پشت سیستم های ذخیره سازی PowerScale ، چندین ویژگی جدید را ارائه می دهد که بیشتر این قابلیت ها را ایجاد می کند ، از جمله:

 1. مدیریت ساده
 2. در برابر تهدیدات بیشتر ، پشتیبانی نرم افزاری ضد ویروس ساده ، مقیاس پذیر و قدرتمند مبتنی بر CAVA که با تمام فروشندگان پیشرو آنتی ویروس سازگار است.
 3. هشدار داده های سطح گره و خوشه ای که با مقدار بسیار جزئی برای تنظیم نیازهای کسب وکارها  قابل تنظیم است.
 4. پشتیبان گیری به طور قابل توجهی افزایش یافته است که شامل قابلیت های راه اندازی مجدد پیشرفته است که پشتیبان گیری سریع تری را ایجاد می کند و اهداف RPO و RTO را بهبود می بخشد.
 5. افزایش زمان خوشه ، که با شناسایی سریعتر و تفکیک در دسترس نبودن گره یا منبع فعال می شود.
 6. عملکرد سریعتر
 7. OneFS 9.1 بهینه شده است تا حداکثر عملکرد را برای بارهای انعطاف پذیر فراهم کند. نرم افزار CloudPools بیشتر بهینه شده است تا سرعت کارایی و تأخیر کمتری را برای یادآوری یکپارچگی داده های طبقه بندی شده از ابر ارائه دهد. آزمایش داخلی همچنین نشان داده است که امکان دسترسی سریعتر به داده برای داده های NFS رمزگذاری شده برای برخی از بارهای کاری وجود دارد.
 8. افزایش انعطاف پذیری
 9. OneFS اجازه می دهد تا چندین PBS ذخیره سازی توسط یک نفر مدیریت شود. OneFS 9.1 ویژگی هایی بیشتری از جمله مدیریت ورود به سیستم حسابرسی انعطاف پذیر و پاکسازی برای تأمین امنیت ، انطباق و نیازهای کسب و کار ارائه می دهد.
 10. انعطاف پذیری در تنظیمات رمزگذاری قابل تنظیم برای ترافیک تکرار شده SyncIQ ، کنترل ریز را برای مدیران فراهم می کند.

Dell Technologies پیشتاز ذخیره ، دسترسی ، بازیابی و مدیریت پرونده ها در مقیاس petabyte است. بنابراین ، اگر می خواهید هزینه های IT خود را پایین بیاورید ، بهره وری ذخیره سازی خود را به حداکثر برسانید و فضای ذخیره سازی خود را برای بارهای جدید در یک سیستم عامل که می تواند به طور خطی مقیاس کند ، در آینده محافظت کنید یا به دنبال ظرفیت یا عملکرد در صورت لزوم هستید – ما به شما پیشنهاد می کنیم که از سیستم های ذخیره PowerScale و OneFS 9.1 ما دیدن کنید.

نسخه جدید نرم افزار OneFS 9.1 تعریف شده است تا به شما انعطاف پذیری را ارائه دهد که بتوانید کارهای بیشتری  با داده های بدون ساختار – خواه در مرکز داده ، هسته یا ابر، انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید