تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

خرید SUSE Rancher پشتیبانی از کانتینر سازی را به همراه دارد

Facebook
Twitter
LinkedIn

قابلیت‌های مدیریتRancher  کوبرنتیز باید SUSE را برای پشتیبانی از تحول دیجیتال تنظیم کند.

به گفته تحلیلگر IDC، خرید SUSE از Rancher آزمایشگاه منبع باز مستقر در آلمان را در موقعیت بسیار قوی‌تری برای ارائه خدمات انعطاف پذیر به مشتریان خود قرار داده است.

مدیر تحقیق IDC، گری چن، گفت: این معامله، که در اصل در تابستان امسال اعلام شد،  اساساً آزمایشگاه‌های Rancher را به “مرکز نوآوری” SUSE تبدیل می‌کند.

هر مشتری که روی تحول دیجیتال و توسعه سریع کار می‌کند، احتمالاً پشتیبانی بهبود یافته از containerization را  که اجازه می‌دهد بارهای کاری بر روی هر سخت افزاری مفید باشد و از طریق تنظیمات مختلف  ابر و محاسبات محلی ارتباط برقرار کنند، تحسین می‌کند.

شرایط این معامله به طور عمومی فاش نشده است، اما گزارش CNBC که پس از اعلامیه اولیه منتشر شد، به نقل از منابع آشنا با این معامله گفته است که SUSE بین 600 تا 700 میلیون دلار خریداری شده است.

چن گفت، این خرید همچنین مشارکت ذهن(mindshare) SUSE را در میان مشتریان سازمانی بهبود می‌بخشد، شاید بسیاری از آنها متوجه نشده باشند که این شرکت حتی پیشنهادهای مستقر در Kubernetes را نیز دارد.

یکی از مشتریانی که مورد هدف قرار می گیرند؛ مدیر SUSE است که در حال انتقال به دنیای جدید کانتینرها  و محصولات جدید و موارد دیگر و بسیاری از موارد جدید بومی ابر است. این انتقالی است که بسیاری از شرکت‌های مختلف در حال انجام آن هستند.

نکته کلیدی در اینجا انعطاف‌پذیری است. Kubernetes، که یک پلتفرم منبع باز است ، طراحی شده است تا راهی آسان برای مدیریت یکپارچه برنامه‌ای باشد که ممکن است چندین سرویس را همزمان در چندین مکان اجرا کند. Rancher به طور گسترده‌ای به عنوان یکی از مبتکران اصلی در Kubernetes شناخته می‌شود و قابلیت مدیریت پیاده‌سازی چاچوب در مقیاس مختلف ارزش افزوده Rancher است.

جایگزینی برنامه‌های قدیمی‌تر به جای برنامه‌های جدید انعطاف‌پذیر، مورد اصلی استفاده از containerization پیشرفته است، به عنوان مثال اجازه می‌دهد برنامه‌های مدیریت قدیمی در محیط‌های بسیار گسترده‌تری اجرا شوند.

طبق گفته‌های چن، و آزمایشگاه‌های رانچر در خط مقدم چارچوب مدیریتی که دستیابی به این هدف را آسان می کند؛ هر شرکتی که  بخواهد برنامه جدیدی را اجرا کند یا روزرسانی های زیادی نیاز دارد و باید در چندین مکان اجرا شود، گزینه خوبی برای containerization است.

وی گفت: SUSE یک شرکت لینوکس بسیار سنتی در دنیای کانتینر است، داشتن چنین نوع نگرشی رویکرد تازه‌ای برای آنهاست. این فضای جدید یک فضای بسیار گرم است. افرادی که ردپای قابل توجهی از کوبرنتس در محیط‌های مختلف دارند ، فکر می‌کنم این راه حل برای آنها بسیار جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید