عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

خانواده استوریج HPE 3PAR StoreServ 8000

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | معرفی HPE 3PAR StoreServ

معرفی خانواده استوریج HPE 3PAR StoreServ سری 8000

استوریج HPE 3PAR StoreServ سری 8000 یک آرایه فلش کلاس سازمانی است که مزایای عملکرد یک معماری هدفمند و فلش بهینه شده را بدون هیچ کم و کاستی در انعطاف پذیری، کارایی و پویایی داده ارائه می‌دهد. مدل‌های مختلف HPE 3PAR با دارا بودن تکنولوژی‌های به روز، یکی از بهترین انتخاب‌ها درمیان استوریج‌های مختلف برای سازمان‌ها به شمار می‌رود. برخلاف دیگر آرایه‌های فلش، در HPE 3PAR StoreServ 8000 عملکرد فلش بهینه شده است و برای دستیابی به عملکرد بهینه نیازی نیست یک معماری جدید را وارد محیط خود کنید. این استوریج با انعطاف پذیری بالایی که دارد و همچنین کارآمدی بالا نیازهای شما را پوشش می‌دهد. در یک تعریف کلی HPE 3PAR StoeServ 8000 یک استوریج سازمانی با انعطاف پذیری بالا و قیمت مقرون به صرفه است.

استوریج HPE 3PAR StoreServ 8000 با یک تطبیق پذیری عالی و عملکرد فوق العاده گزینه‌هایی در اختیارتان می‌گذارد که به بهینه‌سازی بیشتر هزینه‌ها کمک می‌کند. این استوریج سرویس خدمات داده Tier-1 غنی، یکپارچه‌سازی داده میان سیستم‌ها، امکان دسترسی بالا از طریق مجموعه کاملی از تکنولوژی پایدار و حفاظت ساده و کارآمد از داده‌ها را به وسیله نسخه پشتیبان در دستگاه‌های HPE Store Once Backup ممکن می‌سازد. شرکت HP در نسل‌های مختلف، HPE 3PAR را به بازار روانه کرده است. سری 8000 شامل 4 مدل مختلف با سری‌های 8200، 8400، 8440 و 8450 می‌باشد.

حداکثر فضای ذخیره‌سازی این استوریج بسته به مدل آن بازه‌ای بین 750 ترابایت تا 3000 ترابایت است.

ویژگی‌های کلیدی‌ استوریج‌ HPE 3PAR StoreServ سری 8000

  • تا 75 درصد کاهش در هزینه ذخیره‌سازی:

استوریج HPE 3PAR StoreServ 8000 با دارا بودن تکنولوژی فشرده‌سازی داده‌ها می‌تواند نیاز به ظرفیت ذخیره‌سازی را تا 75 درصد کاهش دهد. با این روش می‌شود مدیریت استوریج را ساده‌سازی نمود.

  • ارائه عملکرد بدون کاستی:

گلوگاه‌ها را به وسیله معماری Flash-optimize و Scale-out و همچنین بیش از یک میلیون IOPS از بین ببرید و از میزان خدمات با بهینه کردن Qos و تاخیر کمتر از یک هزارم ثانیه اطمینان حاصل کنید. به وسیله Gen5 Thin Express ASIC از حجم‌های کاری ترکیبی پشتیبانی کرده و در عملکرد سرعت ببخشید همچنین به وسیله کانال فیبر نوری 16 گیگابایت بر ثانیه میزان عملکرد را تا 35 درصد افزایش داده و در تاخیر می‌توان تا 2.5 برابر کاهش را مشاهده کرد.

  • از بین بردن وقفه‌ها و تثبیت کردن با اطمینان:

با مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های پایدار می‌توان امکان دسترسی بالا و انعطاف پذیری کامل را با Tier-1 حفظ نمود. همچنین می‌توان تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات بصورت یکپارچه را به وسیله اپلیکیشن حفاظت از داده‌های استوریج، ساده نمود.

  • پیش بینی اختلال‌ها:

HPE Infosight ابزاری است که برای تحلیل اختلال‌های سیستم به کار می‌رود تا بتواند از بروز هر گونه مشکل در سرور جلوگیری کند و سازمان را از اختلال در عملکرد آن مصون نگه دارد.

  • پاسخ سریع به درخواست‌های غیرمنتظره و درحال تغییر:

ویژگی پیکربندی داخلی خودکار SAN حالا با HPE Smart SAN گروه بندی متحد مبتنی بر هدف را ارائه می‌دهد. در هر جهت آزادانه رشد کنید، از 3.6 TB تا 7.3 PB در یک سیستم قابل استفاده است. پیچیدگی‌ها را با iSCSI برای اترنت و پیکربندی سرعت با شبکه ذخیره‌سازی اتوماتیک از بین ببرید. می‌توان زیرساخت‌های استوریج EMC و HDS را با انتقال داده، بدون دردسر و صرف هزینه و زمان زیاد به روز رسانی کرد. همچنین به وسیله حرکت یکپارچه داده میان آرایه‌ها می‌توان ذخیره‌سازی را در مرکز داده بهینه نمود.

  • سرعت بخشیدن عملکرد کانال فیبر برای استوریج 3PAR All Flash:

 HPE 3PAR 8000 32Gb FC 2-port HBA عملکردی دو برابری را به نسبت 16GB 4-port FC HBA برای بارهای کاری ترکیبی و یکپارچه‌سازی پورت FC ارائه می‌دهد.

شرکت HP با ارائه سری محصولات 3PAR به کاربران خود تجربه‌ای مادام العمر را همراه با ویژگی‌هایی از قبیل قابلیت ارتقا آسان ارائه می‌دهد. همه این موارد در کنار هم باعث شده است که استوریج 3PAR StoreServ 8000 سرعت چشم‌گیر، کارایی بالا و صرفه جویی در هزینه‌های مربوطه را برای سازمان‌ها به وجود بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما