عنوان اول اسلاید
عنوان دوم اسلاید
عنوان سوم اسلاید
سبد خرید

بهترین محصولات استوریج های دل

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | بهترین محصولات استوریج های دل

Storage For A Modern Data Center World

فروش بالای محصولات دل نه تنها با بازار قدرتمند ان بلکه به یک خط تولید قوی، و اینکه این شرکت ثابت کرده است که هر بار می تواند محصولات قوی و پیشرفته تری ارائه کند.  برخی از پیشرفت ها ناشی از بهبود سخت افزار بود ، پردازنده های جدید Xeon اینتل و حافظه فلش با کارایی بالاتر ، پیشرفت های کلیدی مربوط به حوزه نرم افزار بود.

Elastic Cloud Storage

Elastic Cloud Storage یک بستر ذخیره سازی اشیا است که در مقیاس ابری با نرم افزار تعریف شده است که دسترسی و سرویس دهی آرایه های ذخیره سازی سنتی را به زیرساخت های سرور کامودیتی در یک ابر خصوصی ارائه می دهد

ECS پشتیبانی گسترده ای از پروتکل را برای بارهای اشیا un و پرونده های بدون ساختار در یک پلت فرم واحد فراهم می کند که به مشتریان امکان می دهد زیرساخت ذخیره سازی توزیع شده جهانی را تحت یک نام جهانی و با دسترسی به محتوا در هر مکان مدیریت کنند دل EMC در ماه مه سیستم عامل جدیدی را برای ارائه مدل های ترکیبی ارائه داد.

همچنین ECS Next را ارائه می دهد که حفاظت ، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها را افزایش می‌دهد.

Integrated Data Protection Appliance

Dell EMC در ماه مه تجهیزات حفاظت از داده یکپارچه خود را معرفی کرد، یا IDPA ، یک وسیله پیش ساخته دستگاه از پیش تلفیقی ، گردآوری حافظه حفاظت از داده ، نرم افزار ، جستجو و تجزیه و تحلیل برای محافظت از داده ها در طیف وسیعی از برنامه ها و سیستم عامل ها. به گفته Dell EMC IDPA استقرار سریع محافظت از داده برای بارهای فیزیکی و مجازی را ارائه می دهد ، و اجازه می دهد تا پوشش یکپارچه به ابر با بومی سازی ابر برای حفظ طولانی مدت در ابرهای خصوصی یا عمومی گسترش یابد. . این لوازم  دارای رمزگذاری ، شناسایی و بهبود عیب و همراه با میانگین تکثیر 55: 1 برای داده ها هم در محیط و هم در فضای ابری هستند.

Isilon

دل EMC پیشنهادات گسترده NAS را با هدف رشد سریع داده های غیر ساختاری در خط Isilon خود ارائه می دهد. نمونه کارها Isilon مجهز به Xeon اینتل ، که به شما در مدیریت بارهای پرونده های سازمانی کمک می کند ، با فلش ، هیبرید یا دیسک چرخان در دسترس است. استفاده با ظرفیت بالا و طبقه بندی خودکار را فراهم می کند و می تواند از ده ترابایت تا ده پتابایت مقیاس بندی کند. Dell EMC نرم افزار Isilon SD Edge خود را برای استقرار در یک سرور نسل 14th Dell EMC PowerEdge افزایش داد تا آن را با هزینه کمتری برای دفاتر کوچکتر از راه دور در دسترس قرار دهد. این به روزرسانی ها همچنین شامل پشتیبانی از VMware vSphere 6.5 و همچنین استقرار با استفاده از سیستم عامل های ذخیره سازی مجازی مانند ScaleIO و VMware vSAN است

SC Series

سری آرایه های ذخیره سازی SC از سری Compellent ساخته شده است که EMC در سال 2011 خریداری کرد. Compellent به دلیل بستر نرم افزاری تعریف شده و گنجاندن هزینه اضافی کلیه نرم افزارها و خدمات معمول مورد نیاز ، مدلی که در بقیه خطوط ذخیره سازی Dell EMC رخنه می کند ، شناخته شده بود. Dell EMC در ماه نوامبر خط سری SC را با آرایه های ذخیره سازی کاملاً فلش ، SC5020F و SC7020F گسترش داد. این لوازم 3U دارای کنترل کننده های فعال  دوتایی با پردازنده های هشت هسته ای Xeon ، حافظه تا 256 گیگابایت و پشتیبانی از کانال فیبر 10 گیگابایتی iSCSI و 32 گیگابایت هستند.

ScaleIO

ScaleIO پلتفرم ذخیره سازی نرم افزار Dell EMC است که روی سرورهای استاندارد صنعت برای کمک به پشتیبانی از نیازهای ذخیره اطلاعات داده های بنگاه های اقتصادی در هر اندازه اجرا می شود. این شرکت گفت که ScaleIO عملکرد بالایی مداوم تا 10 میلیون IOP را ارائه می دهد. . از سه تا بیش از 1000 گره مقیاس بندی می شود و دارای موازی بودن ورودی و خروجی بالا با تأخیر کم ، اسنپ شات داده ها ، فشرده سازی داده های درون خطی ، تأمین جزئی و کیفیت خدمات است. پلتفرم ScaleIO در ماه مه با معرفی ScaleIO در کلاس مرکز داده گسترش یافت. پلت فرم بعدی با بهره وری بهبود یافته به لطف فشرده سازی درون خطی ، اسنپ شات های تقویت شده ، بهینه کردن کارایی استفاده از فضای موجود در شبکه‌های ذخیره سازی، حجم ذخیره سازی در محفظه های جدید دیسک بدون نقص.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تماس با ما