تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

انتخاب اینکلوژر مناسب

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | راهنمای خرید اینکلوژر مناسب

چگونه اینکلوژر مناسب برای دیتا سنتر انتخاب کنبم؟

رک ها و اینکلوژرها زیرساخت فیزیکی برای نصب تجهیزات الکتریکی مهم را ایجاد می کنند، چه از آنها برای نگهداری سرورها ، سوئیچ ها ، تجهیزات A / V ، روترها یا سیستم های UPS استفاده کنید رک ها و اینکلوژرها جریان هوا بهینه و پشتیبانی از سیم و کابل را فراهم می کند.

دو نوع اصلی رک IT که در دیتاسنتر پیدا خواهید کرد شامل رک های سرور و کابینت های رک است. رک های سرور دارای طرح های قاب باز هستند ، در حالی که کابینت های رک دارای درب و صفحه های جانبی هستند.

اینکلوژرهایی که برای شما بهتر کار خواهند کرد به عوامل مختلفی از جمله بودجه ، نوع داده های ذخیره شده و موارد دیگر بستگی دارند.

در اینجا چهار نکته مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب صحیح رک های IT و اینکلوژرها برای کسب وکار خود در نظر بگیرید. با پیروی از چک لیست زیر، می توانید اینکلوژرهایی انتخاب کنید که نه تنها اولویت های نصب شما (از جمله امنیت ، دوام ، سازگاری و قابلیت دسترسی) را برآورده کند بلکه با نیازهای بودجه شما نیز مطابقت داشته باشد.

سایز

در حالت ایده آل، رک ها و اینکلوژرها که برای دیتاسنتر خود انتخاب می کنید باید فضا را برای تمام تجهیزاتی که قصد دارید ذخیره کنید فراهم کند و فضایی برای رشد در آینده باقی بگذارد. بیشتر رک های IT به گونه ای ساخته شده اند که متناسب با سرورهای استاندارد با عرض 19 اینچ هستند ، اگرچه عرض های دیگر نیز در دسترس هستند و گاهی اوقات لازم هستند. رک ها و اینکلوژرها نیز در ارتفاعات و عمق های مختلفی ارائه می شوند. میزان فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای تجهیزات فعلی خود را محاسبه کنید و بر اساس آن رک ها و اینکلوژرها را انتخاب کنید. . باید توجه داشته باشید که ارتفاع قفسه بر اساس واحد اندازه گیری می شود، با یک واحد برابر با 1.75 اینچ. ارتفاع در میزان توانایی هر کابینت و میزان توزیع آن تجهیزات تأثیرگذار خواهد بود.

انطباق

برخی از مراکز داده برای رعایت قوانین و مقررات دولتی یا سایر استانداردها ممکن است لازم باشد از برخی دستورالعمل های rack IT پیروی کنند.  این ملاحظه به ویژه برای پیمانکاران دولتی و سازمان هایی که داده های حساس مصرف کننده را ذخیره می کنند بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر داده های دارندگان کارت را ذخیره می کنید ، باید رک ها و اینکلوژر هایی را انتخاب کنید که مطابق با استاندارد امنیت داده صنعت پرداخت کارت (PCI DSS) باشد.

امنیت

خواه برای محافظت از سرورهای خود به امنیت نیاز داشته باشید یا خیر، باید رک و ها و اینکلوژرهایی را انتخاب کنید که سطح امنیتی را که انتظار دارید فراهم کند. محفظه های رک مرکز داده امنیت بیشتری نسبت به رک های باز فراهم می کند، به شما امکان می دهد آنها را قفل کنید و از سرورها در برابر دستکاری ، سرقت و آسیب های تصادفی محافظت کنید. اگر امنیت برای شما در اولویت است ، می توانید از هر دوی این ها بسته به امنیت کلی ساختمان و نوع داده ای که ذخیره می کنید ، استفاده کنید.

قیمت

قیمت همیشه مورد توجه اصلی است ، اما نباید شما را مجبور به فدا کردن ویژگیهای اصلی کند. اینکلوژری  را انتخاب کنید که بیشترین ویژگی های برتر را با رقابتی ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. انتظار دارید برای یک اینکلوژر 40U-45U با کیفیت بین 1000 تا 2000 دلار بپردازید. هنگام مقایسه اینکلوژر ها ، حتماً به ویژگی های استاندارد دقت کنید.

  • مطلب اخر اینکه مطمئن شوید که اینکلوژر های جدید برای مکان شما مناسب هستند. اینکلوژرها می توانند سنگین و بلند باشند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که آنها در جایی که می خواهید با خیال راحت قرار می گیرند. . اگر می خواهید محیط کار خود را مرتب و مرتب نگه دارید ، اینکلوژرهای بسته مناسب هستند، اما اگر فضای محدودی داشته باشید ، اینکلوژرهای باز بهتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قيمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید