تنوع محصولات
قیمت مناسب
گارانتی مطمئن
سبد خرید

استوریج Dell EMC PowerMax 8500

Facebook
Twitter
LinkedIn
سبد آی تی | sabadit | استوریج Dell EMC PowerMax 8500

معرفی استوریج پیشرفته و امن Dell EMC PowerMax 8500

در اقتصاد دیجیتال امروزی، نوآوری‌های نرم افزاری، ویژگی‌های چند ابری و پیشرفت‌ در اتوماسیون‌سازی به سازمان‌ها این فرصت را می‌دهد تا بتوانند داده‌ها را بهتر مدیریت نمایند. برای همگام شدن با تقاضاهای یک کسب‌وکار سازمان‌ها راهی جز تسریع در زمان میان ایجاد داده تا نوآوری در داده را ندارند. اما در این مسیر با مشکلاتی مواجه می‌باشند. رشد سریع داده‌ها و متنوع و پراکنده‌تر شدن داده‌ها یکی از این موارد می‌باشد. از سوی دیگر سازمان‌ها درصدد هستند تا زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را در برابر تهدیدات پیچیده امنیت سایبری محافظت کنند و بهره‌وری را افزایش دهند و بر پیچیدگی‌ها غلبه نمایند. برای مقابله با این چالش‌ها سازمان‌ها نیاز به یک استوریج سازمانی قابل اعتماد و خلاق دارند تا عملکرد، مقیاس پذیری و امنیت سطح بالایی را فراهم نماید. PowerMax جدید DELL به گونه‌ای طراحی شده است که ایمن، هوشمند و همیشه مدرن باشد تا کسب‌وکارها بتوانند آزادی عمل بالایی در رابطه با داده‌ها داشته باشند. این محصول برای بارهای کاری مختلف به گونه‌ای طراحی شده است که عملکرد بسیار بالا و زمان پاسخگویی بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

PowerMax جدید DELL امنیت سایبری و اتوماسیون هوشمند را متحول می‌سازد

جدیدترین مدل‌های PowerMax از دو مدل PowerMax 2500 و PowerMax 8500 تشکیل شده‌اند و به سطوح جدیدی از عملکرد همراه با انعطاف پذیری و مقاومت سایبری پیشرو در صنعت، اتوماسیون هوشمند و راندمان بالا دست یافته‌اند. PowerMax 8500 پرچم‌دار خانواده PowerMax می‌باشد که مهم‌ترین خدمات داده را با مقیاس پذیری نهایی ترکیب می‌کند و تا دو برابر عملکرد سریع‌تری را به نسبت مدل‌های قبلی ارائه می‌دهد. 8500 برای پیچیده‌ترین حجم‌های کاری، بالاترین سطح عملکرد را ارائه داده و در واقع دارای عملکرد عالی در مقیاس بزرگ است. این محصول دارای ایمن‌ترین فضای ذخیره سازی جهان است که برای محیط‌های امنیتی Zero Trust طراحی شده است. نرم افزار PowerMaxOS در زمان کمتر از 6 ثانیه به روزرسانی می‌شود و توانایی این را دارد که از 65 میلیون اسنپ شات و دقیق‌ترین بازیابی سایبری برای بهینه‌سازی RPO پشتیبانی کند.PowerMax از اجزای ذخیره سازی مدولار برای محاسبات و رسانه ساخته شده است.

مدل PowerMax 8500 چندین مزیت را برای ارائه بالاترین عملکرد ذخیره‌سازی، انعطاف پذیری و کارایی از طریق فناوری پیشرفته و انعطاف پذیر RAID ارائه می‌دهد. این RAID ظرفیت ذخیره‌سازی قابل استفاده بیشتری را با استفاده از ذخیره‌سازی دانه‌ای، متعادل کننده بار و چندین گزینه مختلف RAID – RAID 1,5,6 فراهم می‌کند. ترکیبی از فناوری Dynamic Fabric همراه با RAID انعطاف پذیر به هر نود این اجازه می‌دهد تا به هر درایو و ارتقا آن درایو برای افزایش کلی ظرفیت ذخیره‌سازی دسترسی داشته باشد. مولفه ذخیره‌سازی برای PowerMax 8500 به اسم Dynamic Media Enclosure(DME) نامیده می‌شود. هر DME دارای 48 اسلات برای درایوهای فلش NVMe 2.5 اینچ U.2 است که در اسلات‌های DME قرار می‌گیرد. PowerMax 8500 می‌تواند تا 8 جفت نود و تا 8 DME را مقیاس کند. ماژول‌های محاسباتی به صورت جفت نود بسته بندی می‌شوند. هر جفت شامل دو نود محاسباتی PowerMax، نرم افزار و لایسنس کامل، حافظه Cache، توان اضافی و ماژول‌های اتصال است. این‌ها به منظور پیکربندی درایوهای فلش NVMe، با 48 اسلات Dynamic Media Enclosure (DMEs) ترکیب می‌شوند. آرایه‌های PowerMax با یک پکیج کامل نرم افزاری ارائه می‌شوند. می‌توان ظرفیت درایو NVMe را به سیستم اضافه نمود تا به ظرفیت موثر 18 PBe در PowerMax 8500 تبدیل شود و زمان پاسخگویی به نسبت مدل‌های قبل تا 50 درصد بهبود یابد.

افزایش عملکرد با NVIDIA BlueField DPU

NVIDIA DPU با PowerMax 8500 به صورت استاندارد عرضه می‌شود و عملکرد کلی سیستم را بهبود می‌بخشد. داشتن نودهای محاسباتی و DMEهای متصل به Dynamic NVMe/InfiniBand Fabric به محاسبات و رسانه این اجازه را می‌دهد که به طور مستقل مقیاس شوند. این بدین معنی می‌باشد که اگر یک برنامه محاسباتی فشرده باشد، مشتریان می‌توانند با اضافه نمودن نودهای محاسباتی بیشتر وضعیت را اصلاح کنند. اگر موضوع درباره ظرفیت باشد، DMEها و درایو فلش NVMe بیشتری را می‌توانید اضافه کنید.

PowerMax 8500 شامل بهینه سازی عملکرد خودکار می‌باشد و اولین راه‌حل استقرار خودکار NVMe/TCP در صنعت است. 8500 اولین آرایه صنعت است که از استوریج Rest API برای محیط‌های بلوک، فایلها و پردازنده مرکزی استفاده می‌کند. PowerMax 8500 به نسبت مدل‌های قبل تا 2 برابر عملکرد سریع‌تر و زمان بازسازی 2 برابری را ارائه می‌دهد و دارای زمان خواندن زیر 60 میکرو ثانیه می‌باشد. PowerMax 8500 کاملا قابل درک و انعطاف پذیر است و با رشد سازمان شما سازگار می‌باشد.

پشتیبانی از درایوهای فلش

این سیستم با پیشرفته‌ترین آموزش‌های توزیع شده و بهینه‌سازی هایپرپارامتر خودکار و جستجوی معماری عصبی که کلید الگوریتم یادگیری ماشین است، به بهبود دقت مدل‌ها کمکPowerMax 8500 از جدیدترین واحدهای NVMe Flash با پورت دوگانه پشتیبانی می‌کند. همه درایوها از دو کانال ورودی و خروجی مستقل با جداسازی خطای خودکار پشتیبانی می‌کنند.

بر اساس معماری قدرتمند Dynamic Fabric، PowerMax یک طراحی قدرتمند و در عین حال انعطاف پذیر را برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی یک درایو ارائه می‌دهد. PowerMax 8500 از پردازنده‌های Intel Xeon Scalable و پیشرفته‌ترین فناوری‌های ذخیره سازی امروزی از جمله end-to-end NVM، InfiniBand 100 Gb/s، درایوهای فلش NVMe دو پورت، اتصال NVMe/TCP و کاهش داده‌های مبتنی بر سخت افزار استفاده می‌کند.

ویژگی‌های استوریج Dell PowerMax 8500

 • نوآوری قابل اعتماد
 • مدیریت تمام بارهای کاری: تا 7*2 ظرفیت بیشتر در هر آرایه

  کارایی عالی: 14*3 ظرفیت بیشتر به ازای هر واحد رک، 80 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی در هر ترابایت

  ارائه عملکرد بهینه:ارائه عملکردی تا 2 برابر سریع‌تر، 50 درصد بهبود در زمان پاسخگویی

  مجازی سازی پیشرفته: یکپارچه‌سازی VMware vVols و SRDF برای حجم‌های کاری ضروری

 • اتوماسیون هوشمند
 • بهینه سازی حجم کار: قرار دادن بار کاری خودکار، بهینه سازی منابع در سراسر آرایه‌ها

  راه اندازی ساده NVMe/TCP، تا 44 درصد زمان کمتر برای پیکربندی منابع NVMe/TCP

  مدیریت یکپارچه: مدیریت کاملا یکپارچه فایل برای راه اندازی، تغییر و همانند سازی

  پویایی داده‌های چند ابری: خودکارسازی اسنپ شات‌ها برای روشن خاموش کردن چند ابری

 • Cyber Resiliency
 • امن‌ترین فضای ذخیره‌سازی: طراحی شده برای معماری‌های امنیتی Zero Trust، سخت‌افزاری قابل اعتماد، راه‌اندازی امن

  حفاظت داخلی: جلوگیری از دسترسی‌های غیر مجاز از طریق احراز هویت چند عاملی

  تشخیص ناهنجاری: تشخیص مشکلات و حملات سایبری و هشدار آن از طریق CloudIQ

  بازیابی سایبری: بیشتر بازیابی‌های سایبری، داده‌های بیشتری را از حملات سایبری بازیابی می‌کند، این امر با حداکثر 65 میلیون اسنپ شات امن در هر آرایه فعال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

آخرین مطالب

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
مقایسه ×
بیایید مقایسه کنید! به خرید ادامه دهید